SPACE: Produkty se třemi hvězdičkami

V týdnu se ve francouzském Rennes v rámci veletrhu SPACE udělovala ocenění za inovace. Jednotlivé produkty mohou získat jednu, dvě nebo tři hvězdičky. V letošním roce cenu byla oceněna padesátka produktů nejen z oblasti chovatelství hospodářských zvířat, ale také z problematiky obnovitelných zdrojů energie.

Tři hvězdičky za inovace získalo pět produktů. Vystavovatel Asserva u speciální komise uspěl s produktem Easy-Path. Jedná se o jednoduchou kontrolu a přemísťování zvířat a kontrolu procesu aplikace na mobilním telefonu.

Společnosti Calipro, Socobati a Calimat představily na veletrhu koncept TRAC´R. Jedná se o dvě inovace odklizu kejdy spojené do jednoho systému.

Tři hvězdičky obdržela i společnost Mazeron Naudot za produkt Levobovin. Jedná se o zařízení schopné fixovat dva až čtyři kusy skotu najednou.

Dalším oceněným je společnost Quanturi, která představila produkt Haytech. Jedná se o moderní systém zabraňující přehřívání objemných krmiv.

Komise ocenila třemi hvězdičkami také výrobek TiOne od společnosti Tibot. Jedná se o pomocníka do chovů drůbeže, robota s možností propojení na chytrý telefon.

 

 

Více si přečtete v Zemědělci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *