Seminář v Pohořelicích zaujal

Odborný seminář Nové nástroje k intenzifikaci produkce biomasy pro vysokoprodukční dojnice a výrobu energie uspořádala minulý týden v Pohořelicích společnost NutriVet, s. r. o., spolu s Výzkumným ústavem živočišné výroby, v. v. i., a firmami Agritechnika Velký Meder a PRP Technologies.

Přítomní se dozvěděli nejnovější informace o produkci a cenách mléka v podání ředitele Svazu chovatelů českého strakatého skotu doc. Dr. Ing. Josefa Kučery, Ing. František Václavík ze společnosti PRP Technologies se ve svém příspěvku věnoval tématu stabilizace výnosů, hodnocení hybridů kukuřice si připravil Ing. Václav Jambor ze společnosti NutriVet a tematice silážování se věnoval Ing. Radko Loučka z Výzkumného ústavu živočišné výroby v Uhříněvsi.
Na možnosti zmírnění nedostatku strukturální vlákniny v TMR pomocí Rumenfibe se ve své přednášce zaměřil japonský odborník Dr. Takahashi Junichi z Veterinární university Obihiro. Ing. Ladislav Balázs ze společnosti Agritechnika pak pohovořil o krmných vozech a aplikaci NIRs technologie ve výživě dojnic a produkci bioplynu.*

Více si přečtete v Zemědělci

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down