08.05.2019 | 09:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Allflex Mladý skot – nová aplikace pro sledování zdravotního stavu telat

Aplikace Allflex Mladý skot pro mléčné farmy je jedinečným řešením pro monitorování mladé populace zvířat na farmě. Umožňuje chovatelům v první řadě včas odhalit nástup zdravotních problémů u telat, předcházet negativním dopadům na jejich růstovou křivku nebo budoucí výkonnost, stejně jako i omezit používání léčiv či snížit úmrtnost.

Doplněním aplikačního plánu Mladý skot a nedávným zařazením speciální aplikace pro řízení reprodukce u jalovic tak společnost Allflex významně rozšířila svůj komplexní postoj ke sledování hospodářských zvířat, díky čemuž aktuálně pokrývá všechny rozličné populace zvířat na farmách jakékoli velikosti.

Aplikace Allflex Mladý skot je k dispozici s novým řešením pro sledování krav SenseHub™ a systémem Heatime® Pro+ a je kompatibilní výhradně s inovovaným ušním senzorem eSenseTM Flex. Senzor do ucha ve své třetí vylepšené verzi představuje aktuálně nejpokročilejší dostupné řešení v oblasti elektronického monitorování krav. Senzor eSenseTM Flex je možné použít jako alternativu nebo doplnění k trhem ověřenému krčnímu senzoru cSenseTM Flex v monitorovacích systémech SCR SenseHubTM nebo SCR Heatime, což jsou stavebnicová řešení využívající sofistikovaný a neustále optimalizovaný algoritmus. Přináší tak praktické a užitečné informace z hlediska reprodukce, zdraví, výživy a celkové pohody jednotlivých krav i celých skupin. Revoluční sledování chování zvířat, kdy je vyhodnocována celá řada parametrů zejména pohybová aktivita a její intenzita, přímé měření doby přežvykování, příjmu krmení a vody, těžkého dýchání, pohody apod.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down