20.05.2022 | 05:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Alltech ONE začína již v neděli

Alltech ONE Conference (ONE) bude obsahovat prezentace, které odhalí výzvy a příležitosti v zemědělství, podnikání, zdraví a wellness a profesním rozvoji. Nyní, ve svém 38. ročníku, je globální zemědělsko-potravinová konference Alltech i nadále neocenitelným zdrojem, který spojuje myšlenkové vůdce a tvůrce změn při zkoumání síly vědy, udržitelnosti a vyprávění příběhů. Tato každoroční stěžejní událost se bude konat 22.–24. května, a to jak osobně v Lexingtonu v Kentucky, tak virtuálně na prvotřídní platformě.

.

Kromě mnoha témat budou účastníci ONE inspirováni hlavními řečníky, mezi nimi nebudou chybět:

  • Mick Ebeling, zakladatel a generální ředitel společnosti Not Impossible Labs a autor knihy „Not Impossible: The Art and Joy of Doing What Could't Be Done“, osobně vystoupí na hlavní scénu ONE a jeho prezentace bude také živě přenášena. kteří se připojují virtuálně.
  • Paul Polman, virtuálně vystupující na ONE, byl deníkem Financial Times popsán jako „význačný generální ředitel poslední dekády“. Zatímco působil jako generální ředitel společnosti Unilever, přestal vykazovat čtvrtletní zisky, aby se zaměřil na dlouhodobou strategii, která by úspěšně zdvojnásobila tržby a zároveň snížila dopad společnosti na životní prostředí na polovinu
  • Heather White, autorka, zakladatelka a generální ředitelka „OneGreenThing“, vystoupí na hlavním pódiu ONE a její prezentace bude také živě přenášena pro ty, kteří se připojí virtuálně. Svou radostnou a praktickou knihou „One Green Thing: Discover Your Hidden Power to Help Save the Planet“ oživila dvě desetiletí práce v oblasti ochrany životního prostředí a vedení národních neziskových organizací.
  • Dr. Mark Lyons, prezident a CEO Alltech, přivítá všechny účastníky ONE, a to jak osobně, tak virtuálně. Na základě přesvědčení společnosti Alltech, že zemědělství má největší potenciál utvářet budoucnost našeho světa, zahájil v roce 2019 vizi společnosti Working Together for a Planet of Plenty™. Vyzval ke spolupráci na zlepšení výživy, dobrých životních podmínek lidí a zvířat a doplňování přírodních zdrojů.
  • Nikki Putnam Badding, osobně a virtuálně během ONE představí zásadní význam zpřístupnění výživy všem. Jako registrovaná dietoložka na výživu přináší odborné znalosti o lidském zdraví do své role generální ředitelky a hlavní dietoložky společnosti Acutia, Inc., společnosti Alltech.
  • Dr. Karl Dawson, vědecký poradce společnosti Alltech, se osobně a virtuálně připojí k hlavní prezentaci, aby diskutoval o tom, jak může být živočišné zemědělství součástí řešení pro zlepšení udržitelnosti.

Vzhledem k tomu, že se konference Alltech ONE vrací živě do Lexingtonu v Kentucky, poté, co byla poslední dva roky pouze virtuální událostí, nabídne také víkend plný aktivit pro všechny. Další podrobnosti o aktivitách a výletech ONE Weekend najdete na one.alltech.com/one-weekend.

Registrace na Alltech ONE Conference je otevřena na one.alltech.com. Připojte se ke konverzaci na sociálních sítích s #AlltechONE.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down