07.12.2017 | 04:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ANIMAL TECH v roce 2019 od neděle do středy

V roce 2019 se bude konat brněnský veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH v novém termínu od neděle do středy (12. – 15. května). Tento termín posunuje veletrh ANIMAL TECH i Národní výstavu hospodářských zvířat k vyšší odbornosti.

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH absolvoval v květnu 2017 na brněnském výstavišti úspěšnou premiéru. Společně s ním proběhly Národní výstava hospodářských zvířat, Středoevropský veterinární kongres, Národní výstava myslivosti a veletrh NATUR EXPO BRNO. V tomto roce se Národní výstavy hospodářských zvířat konala poprvé v jiném termínu než výstavy malých zvířat a ukázalo se, že tato koncepce vystavovatelům i odborným návštěvníkům jednoznačně vyhovuje.

V roce 2019 se tento chovatelský svátek uskuteční v podobné sestavě – od 12. do 15. května proběhnou ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat, Středoevropský veterinární kongres a Národní výstava myslivosti. Nový termín těchto akcí začíná v neděli a končí ve středu. Toto uspořádání je vyzkoušené zemědělskými a lesnickými veletrhy (TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA), které se na brněnském výstavišti konají v lichých letech, vyhovuje především zemědělským odborníkům i vystavovatelům. Nový termín mimo jiné umožní konat šampionáty hospodářských zvířat ve všedních dnech a uspořádat více odborných doprovodných programů.*

Více informací: www.animaltech.cz www.vystavazvirat.cz

tisková zpráva BVV

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down