13.03.2019 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ANIMAL TECH získává prestiž i v zahraničí

Druhý ročník Mezinárodního veletrhu pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstava hospodářských zvířat se budou konat na brněnském výstavišti od 12. května (neděle) do 15. května (středa). Součástí programu je Středoevropský veterinární kongres, souběžně se bude konat v Brně také Národní výstava myslivosti.

Veletrh ANIMAL TECH vznikl v roce 2017 jako platforma pro prezentaci technologií pro živočišnou výrobu. Zájem vystavovatelů o aktuální ročník veletrhu ANIMAL TECH o jeho přijetí vystavovateli, je přihlášeno množství krmivářských firem, například Mikrop Čebín, Sano, VVS Verměřovice, Schaumann, NTG Agri, Afeed, De Heus, Fides Agro, Mráz Agro. Technologie pro chov budou prezentovat firmy Möller, BD Tech, Farmtec, Kovobel, AGE, Brunnthaller-CS.

Chovatelé dojeného skotu mohou vybírat z široké palety dojicí techniky od firem Agro-partner, DeLaval, Kupála, Fullwood, Lukrom, Merkanta a dalších. K vidění bude i velké množství zemědělské techniky, nebude chybět značka John Deere, Kramer, JCB, Merlo nebo závěsná technika od firmy SMS CZ. a krmné vozy od STS Olbramovice.

Už ve svém druhém ročníku získat veletrh věhlas i v zahraničí, na brněnské výstaviště přijedou mise z Arménie, Iráku, Libanonu, Sýrie, Senegalu, Ruska, Běloruska, Bosny, Makedonie a Ukrajiny.

ANIMAL TECH a Národní výstava hospodářských zvířat budou umístěny v pavilonu P a jeho okolí, v pavilonu F pak uvidíme koně a vše, co s nimi souvisí. Národní výstava myslivosti, prezentace regionálních potravin a včelařská výstava mají své místo v pavilonu G1.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down