16.03.2022 | 02:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Brněnské výstaviště otevře brzy své brány pro lesníky, myslivce a příznivce biomasy

Od 3. do 6. dubna 2022 se budou konat na brněnském výstavišti lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Akce jsou umístěny v pavilonech Z a F a na volných plochách.

Na návštěvníky čeká především lesnická technika, sortiment související s myslivostí, energetické využití biomasy, kotle, včelařská výstava a také kompletní produktová řada Massey Ferguson. Pro lesnictví, myslivost a energetické využití biomasy se připravuje doprovodný program na dvou pódiích a ve formě výstav.

Program zaměřený na myslivost bude probíhat po celé 4 dny na pódiu v centrální části pavilonu Z. mezi nejdůležitější události bude patřit nedělní slavnostní zahájení spojené s předáním ceny Jiřího Nováka za přínos lesnicko-dřevařskému sektoru.

Další části programu se zaměří na srnčí zvěř – jednak formou přednášek odborníka a autora několika publikací Pavla Scherera a jednak například možnostmi využití dronů při její ochraně. Mezi hosty pódia bude v pondělí patřit geolog, klimatolog a spisovatel Václav Cílek, který křest své nové knihy Český a moravský les spojí s přednáškou a besedou s návštěvníky.

V kynologické části se představí několik plemen loveckých psů, vystoupí také sokolníci, v programu je zařazeno také vábení, troubení nebo preparátorství. Ve středu proběhne zajímavá přednáška zaměřená na zvěřinu a výživu.

Podle tiskové zprávy 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down