25.09.2000 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dávkovač konzervatntů

Novinkou, kterou představila na výstavě Země živitelka 2000 firma Ziegler, byl dávkovač tekutých silážních prostředků FDG. Je možné ho upevnit na samosběrací vůz, na sklízecí samojízdnou i stacionární řezačku v případě, že jde o naskladňování do senážních vaků. Dávkovač je vybaven plastovou nádobou s obsahem 100 nebo 200 l , nasávání se provádí pomocí membránového čerpadla. Kombinací trysek (doporučují se tři) se docílí rovnoměrného rozptýlení konzervačních prostředků do silážované nebo senážované hmoty.
Dalšími produkty z výrobního programu firmy Ziegler jsou zejména dávkovače konzervačních látek pro uskladnění krmného obilí, kdy se místo sušení obilí na standardní skladovací vlhkost obilí promíchá s konzervační látkou na bázi kyseliny propionové a mravenčí. Takto uskladněné krmné obilí nemůže být napadeno plísněmi. Chovatelé skotu jistě zaujme i další produkt, kterým jsou ohřívače a mixéry nápojů pro telata, kde lze pomocí termostatu zajistit konstantní teplota nápoje i rovnoměrné rozmíchání mléčných krmných směsí.
Do sortimentu firmy patří i mechanizace pro sklizeň pícnin – diskové žací stroje, boční či čelní, dále jsou to aktivní děliče pro sklizeň řepky, které umožňují bezztrátovou sklizeň řepky.
Firma Ziegler se sídlem v Nýřanech je na českém trhu zastoupena od roku 1991, německé ústředí v Bavorsku funguje již od 30. let. Původní zaměření firmy zahrnovalo zemědělskou techniku, v současné době převažují autodíly pro německý automobilový průmysl. Na českém ttrhu se firma prezentuje výhradně produkty pro zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down