29.05.2018 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

De Heus otevírá druhou výrobnu krmiv v Myanmaru

Dne 29. května 2018 společnost De Heus Myanmar hrdě oslavila otevření svého druhého výrobního místa v Myanmaru. Toto moderní výrobní zařízení umožní společnosti De Heus posílit svou tržní pozici v regionu. Nachází se na 26 000 metrech čtverečních poblíž Mandalay, továrna má roční výrobní kapacitu 280 000 milionů tun a je považována za nejvýznamnější výrobnu krmiv v Myanmaru.

Po otevření výrobny krmiv v Yangonu v oblasti Dolního Mjanmarska dne 1. října 2016 má nyní společnost De Heus druhé výrobní místo poblíž Mandalay v regionu Horní Mjanmarsko.

Vzhledem k tomu, že výrobní kapacita v lokalitě Yangon již dosáhla svého limitu a měsíční tržby stále rostou, byla třeba další výrobní plocha. Johan van den Ban, výkonný ředitel společnosti De Heus Myanmar, je potěšen tímto novým místem v Myanmaru a mimořádným nárůstem tržního podílu společnosti De Heus v Myanmaru. Van den Ban řekl: „Od příchodu do Myanmaru se odvětví živočišné výroby postupně rozvíjí. De Heus Myanmar se stala předním dodavatelem řešení pro výživu zvířat nezávislým zemědělcům v celostátním měřítku. Již několik let má firma De Heus Myanmar prodejní sklad v Mandalay, který flexibilně dodává zákazníkům v regionu. Na základě rostoucí poptávky, stanoveného vysokého potenciálu a závazku naší společnosti vůči našim zákazníkům jsme se rozhodli investovat do této továrny docela brzy po otevření naší první továrny v říjnu 2016.“*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down