22.04.2002 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Deset let v chovech prasat a drůbeže

Firma AGE, s. r. o., se na českém trhu objevuje již deset let. Součástí její nabídky jsou technologické systémy pro prasata (včetně poroden a výkrmu) a drůbež (výkrm brojlerů, krůt, kachen apod.). Standartní dodávky společnosti zahrnují: krmné a napájecí systémy, ventilační systémy, chladící a zvlhčovací systémy na bázi odpařování vody, vytápěcí systémy teplovzdušné a infrazářiče, sila a dopravní systémy pro sypké materiály a technologie pro vážení a dávkování sypkých materiálů.

Jedním z hitů letošní sezóny je podle zástupce firmy Ing. Josefa Lelka ventil AGE-VI, jež je součástí systému tekutého krmení prasat. Jeho největší předností je rychlá montáž bez nutnosti řezání nebo lepení potrubí. Ta je umožněna přesnými rozměry obou dílů ventilu. Při použití tohoto ventilu například při opravě je podle ing. Lelka možné znovu krmit již za 20 minut.
Další novinku v sortimentu firmy AGE představil Ing. Milan Mňuk: „V oblasti monitoringu chovů představujeme telefonní hlasový komunikátor s využitím v chovech prasat i drůbeže. Systém průběžně monitoruje teplotu, vlhkost, pokles napětí, pokles tlaku vody v napáječkách a jiné parametry v halách a při zaregistrování hodnot, které se nacházejí mimo určené rozmezí ihned spustí alarm.“ Alarm je zajišťován hned několika způsoby: pomocí zvukové signalizace a pomocí stroboskopické (optické) sirény, a to vně i uvnitř hlídaného objektu. Komunikátor je využitelný ve všech typech chovů drůbeže i prasat a podle ing. Mňuka zachránil již nejedno hospodářství před krachem.
I

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down