14.04.2023 | 11:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Držák minerálních lizů

Přihlášený výrobek do soutěže Zlatá medaile Animal Tech 2023.

Kovový držák slouží ke vhodné aplikaci minerálního lizu. Instalace funguje buď zavěšením háky na ohradu, nebo stěnu kotce, anebo demontováním háků z držáku a přišroubováním v připravených dírách na stěnu či ohradu napevno. Lze jej tedy jednoduše zavěsit nebo přišroubovat na dřevěnou či železnou ohradu nebo napevno přišroubovat do zděné či kovové stěny nebo dřevěné stěny nebo trámu.

Minerální liz se do kovového držáku z horní strany pouze zasune a po slízání zvířetem se prázdná krabička jednoduše vyndá a vymění za nový liz. Není tedy třeba žádné složité instalace nebo uchycení.

Tímto umístěním minerálního lizu v kovovém držáku do svislé pohody v ideální výšce k užívání zvířetem nedochází k nežádoucímu usedání cizích nečistot v lizu, jako jsou sláma, výkaly atp., k čemuž dochází pouhým položením minerálního lizu na podestýlku mezi zvířata ani se v něm nedrží voda a krmení při uložení do krmného žlabu. Svislým umístěním na stěnu nebo ohradu mají zvířata kdykoliv možnost užívání lizu bez omezení a v nejlepší kvalitě.

Držák rozměrově vyhovuje našim minerálním lizům ve variantě hmotnosti 10 kg.*

Pavel Nožka,

Jamenská, a. s.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down