03.03.2021 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Expanze společnosti DeHeus v Polsku

Společnost Royal De Heus 1. března 2021 dokončila akvizici polské krmivářské společnosti Golpasz. Transakce byla dokončena po schválení polskou antimonopolní agenturou. S ročním prodejem téměř 500 000 tun krmných směsí je Golpasz lídrem na trhu v krmení brojlerů a krůt.

Golpasz nabízel kompletní řadu krmných směsí pro více kategorií hospodářských zvířat, má čtyři moderní výrobní místa, která jsou příznivě umístěna geograficky ve vztahu k nejvíce důležitým oblastem chovu hospodářských zvířat. S celkem dvanácti výrobními závody má nyní De Heus významné postavení a rozšíření po celém Polsku.

„Partnerství obou společností nabízí mnoho vzájemných výhod. Zaměstnanci firem De Heus a Golpasz mají vysoce kvalitní odborné znalosti v oblasti výživy zvířat a chovu hospodářských zvířat. Tyto kompetence umožňují oběma společnostem vyvíjet a dodávat na míru šitá (výživová a obchodní) řešení v souladu s požadavky svých zákazníků. Spojením sil poskytuje další zlepšení v této oblasti. Vysoce specializované know-how společnosti Golpasz v oblast výživy krůt kromě toho přidává hodnotu současným schopnostem společnosti De Heus, sdělil k akvizici Adam Zaleski, generální ředitel společnosti De Heus Polsko.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down