18.08.2021 | 09:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Fotografujete rádi? Zúčastněte se naší fotosoutěže

Máte rádi zvířata? Rádi fotíte? Nebo ještě lépe - rádi fotíte zvířata? Pak je tady soutěž právě pro vás! Na veletrhu Animal Tech a Národní výstavě hospodářských zvířat, které se uskuteční v září v Brně, vyhlašuje naše vydavatelství první ročník soutěže Animal Profi Press Photo.

Zaujme vás při procházení mezi kotci nebo při soutěžních přehlídkách nějaké zvíře? Může to být kráva, býk, koza, ovce, kůň....jakékoliv zvíře z více než pěti set, které letos v Brně můžete vidět. Pak neváhejte a stiskněte spoušť svého fotoaparátu nebo displej svého mobilního telefonu. Když se vám fotografie povede a odborná porota vás vybere, můžete se těšit na zajímavé ceny od vydavatelství Profi Press, jako jsou mobilní telefon nebo publikace z bohaté nabídky vydavatelství podle vlastního výběru.

A jak tedy na to?

Vyfoťte zajímavou fotografii zvířete nebo se zvířetem v rámci veletrhu Animal Tech, který probíhá ve dnech 5.-8. 9. 2021 a vložte ji do komentáře pod soutěžní příspěvek nebo zašlete messengerem na Facebook Profi Press. Soutěžící musí být fanouškem naší facebookové stránky. Nejhezčí fotografie zveřejníme a tři nejlepší oceníme. Soutěž začíná se začátkem výstavy, tedy 5. 9. a končí 9. 9. 2021 ve 24:00 hod. Vítěze pak oznámíme na naší facebookové stránce. Více o pravidlech se dozvíte na https://www.profipress.cz/pravidla-fb-souteze/

*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down