05.06.2015 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Generální partner výstavy Naše pole

Československá obchodní banka, a. s. vás zve na celostátní přehlídku polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a výstavu zemědělské techniky. Zemědělská výstava Naše pole v Nabočanech se koná ve dnech 9. a 10. června 2015.

Skupina ČSOB, která je předním poskytovatelem finančních služeb v České republice, zaměřuje svoji pozornost na sektor zemědělství. ČSOB dlouhodobě spolupracuje s vydavatelstvím Profi Press, které je pořadatelem výstavy. Není proto náhodou, že právě ČSOB se stala generálním partnerem této akce, která má dlouholetou tradici. Na výstavě lze zhlédnout celostátní přehlídku polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin včetně zemědělské techniky přímo při práci na poli. Při této příležitosti bychom rádi pozvali návštěvníky výstavy do naší společné expozice ČSOB, ČSOB Leasingu, ČSOB Pojišťovny a ČSOB Factoringu, která bude umístěna v centrální části výstavy naproti hlavní tribuně.

 

Ucelená nabídka

Pro zemědělce jsme připravili řadu atraktivních finančních produktů. Jedná se o ucelenou a zvýhodněnou produktovou nabídku jak v depozitní, tak i úvěrové oblasti. Naši přítomní obchodní zástupci rádi poskytnou odpovědi na dotazy týkající se finančních a pojišťovacích služeb, a to nejen v oblasti zemědělství. Naši zkušení odborníci znají specifika zemědělství a navrhnou optimální řešení finančních potřeb klienta včetně možnosti čerpání podpor například z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu. Aktuální je také očekávaná výzva v rámci Programu rozvoje venkova a operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Zájemcům poskytneme ucelené dotační poradenství a současně mohou s našimi odborníky konzultovat možnosti předfinancování dotací.

Zemědělci tak získají detailní informace ohledně financování provozu, zemědělské půdy a stájí, zemědělské techniky a technologií včetně bioplynových stanic, které se v souvislosti s novým Programem rozvoje venkova dostávají opět do popředí jejich zájmu.

Samozřejmostí je možnost konzultace pojištění nejen zemědělských rizik a možnosti řešení profinancování pohledávek a to vše pod jednou střechou. Tato symbióza znalosti finančních služeb, zemědělských rizik a techniky umožní skutečně komplexní obsluhu klientů. Jsme připraveni nabídnout zákazníkovi i přímo na místě finanční řešení na míru.

 

Program pro farmáře

Pro zemědělce je připraven finanční program Farmáři, který umožňuje klientům nastavit splátky jistiny úvěru nejen měsíčně, ale i čtvrtletně, pololetně, či ročně. Zájemci mohou rychle získat úvěr až do výše 2 mil. Kč bez dokládání účelu na základě výměry zemědělské půdy. K doložení obhospodařované výměry postačí rozhodnutí o přidělení dotací ze Státního zemědělského intervenčního fondu. Vedle nabídky široké škály bankovních produktů a služeb připravila skupina ČSOB pro návštěvníky výstavy také soutěže s hodnotnými cenami. Věříme, že budou naplněna očekávání návštěvníků akce, vydaří se počasí a výstava bude úspěšná.

 

Ing. Petr Kopeček

ČSOB

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down