15.06.2018 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovace pro producenty prasat - podporuje zdravé střevo a mikroflóru

Alltech – společnost zabývající se zdravím a výživou zvířat pomáhá producentům prasat dosahovat efektivního růstu a výnosného výkonu u svých zvířat po téměř čtyři desetiletí. Nejnovější technologie společnosti zvaná Viligen se oficiálně představila na konferenci ONE18 konané v květnu v americkém Lexingtonu. Tato technologie cílí na posílení funkce střev. Zároveň optimalizuje imunitní system a udržuje dobrý zdravotní stav prasat.

“Viligen je první produkt svého druhu a bude dostupný na všech trzích společnosti Alltech," řekl dr. Jules Taylor-Pickard, ředitel globálního druhu společnosti Alltech. “roducenti prasat si u svých svěřenců všimnou lepšího intestinálního zdraví, což samo o sobě vede k vyšší užitkovosti chovaných zvířat. Viligen navozuje také vyšší příjem krmiva, podporuje zdraví a životaschopnost,” dodal Jules Taylor-Pickard.

 

Zdravá střeva od mladého věku

U odstavených selat Viligen podporuje intestinální zdraví tím, že přímo zaměřuje na střevní sliznici. Pokud se přípravek začlení do výživy selat, dokáže připravit mladé střevo pro účinnou absorpci živin a rychlý růst. Viligen podporuje příjem a vstřebávání krmiva, poskytuje mastné kyseliny, prebiotické složky a snadno dostupné minerály.

Společnost Alltech vyvinula doplněk výživy, který se podílí na ziskovosti výživy prasat v odchovnách. Zde mluvíme o lepším příjmu krmiva, přírůstku tělesné hmotnosti, zdraví selat, schopnosti přežití a zvýšení počtu selat, která mají pro chovatele hodnotu.

 

Přípravek Viligen je uveden na globální trh, aby pomáhal k vývoji zdravého střeva a chovatel mohl rychleji dosáhnout u více prasat finální tržní hmotnosti. Komerční výzkum prokázal, že selata pravidelně konzumující Viligen, měla statisticky významně lepší průměrný denní příjem krmiva a přírůstek. Zvýšení příjmu krmiva u selat zlepšuje výkonnost a poskytuje robustní platformu pro optimální zdraví střev.

Podle tiskové zprávy

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down