05.05.2000 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jak žádají o podpory chovatelé koní?

Ministerstvo zemědělství ČR a Asociace svazů chovatelů koní ČR (ASCHK) vydaly společně přílohy, které obsahují veškeré údaje potřebné pro přiznání podpory podle podpůrného programu 2 (Udržování a zlepšování genetického potenciálu hospodářských zvířat v roce 2000). Důvodem tohoto kroku je kontrola správnosti nárokování těchto podpor. Přílohy jsou k dispozici na příslušných Územních odborech MZe ČR (ÚO) nebo v kanceláři ASCHK v Písku.

Žádost spolu s řádně vyplněnou přílohou musí majitelé a chovatelé koní uplatňující podpory podat na příslušném ÚO, který je postoupí příslušnému odboru MZe. Termín odevzdání: Nejpozději do 31. října 2000.
Výjimkou jsou žádosti na podpůrné programy 2. A. a. 3. (podpora na inseminaci čerstvým spermatem), 2. A. e. 2. d. (podpora na provedení krevního testu), 2. A. f. 5. a, b, (podpora na zkoušky výkonnosti) a 2. A. f. 6. a, b, (podpora na hříbata) – v tomto případě se žádosti včetně vyplněných a potvrzených příloh nepodávají na ÚO, ale zasílají přímo na adresu ASCHK (Budějovická 479, 397 01 Písek). Odevzdány musí být ovšem nejpozději do 30. září 2000.
Jiří Křepelka, Náš chov

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down