Jaké jsou požadavky na vybavení pastvin?

Chovatelé, kteří pasou dobytek, potřebují vybírat ze široké nabídky pastevního vybavení. S rozsáhlou nabídkou letos na zemědělský veletrh Techagro do Brna přijela společnost Agrotrans.

Nabízeli zájemcům široký sortiment izolátorů a ostatního materiálu na výstavbu pevných i elektrických ohrad. K tomu měli zákazníci možnost vybírat z nabídky pastevních, lesních a plotových pletiv a pro jejich zřízení vyhledat nástroje a pomůcky pro výstavbu.
Novinkou byla nabídka vodivých lan o průměru šest a čtyři milimetry z nových materiálů, které jsou kvalitnější a vynikají lepší pružností. Nově se také na trhu objevily elektrické ohradníky české výroby, zároveň představili dálkové ovládání ke zdrojům Gallagher, které je možné pořídit i k doplnění běžných ohradníků standardní výroby. Chovatel pak může ohradník vypínat dálkově.
Návštěvníci veletrhu se zajímali i o další důležitá zařízení, jakými jsou například mobilní kovové zábrany, manipulační zařízení a klece, krmné kruhy, tenzometrické váhy. Kromě klasických napáječek je vhodné pořizovat míčové, které vynikají mrazuvzdorností. Nabídku doplňovaly i další chovatelské potřeby jako karabinky, kroužky, obrtlíky nebo spojovací články,.stříhací strojky na vlnu nebo úpravu srsti, proplachové, dezinfekční a sanační přípravky, k příkrmu na pastvě pak minerální lizy, soli, vitamínové a minerální doplňky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *