07.02.2023 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Komplex pro 10 000 prasnic na Tchaj-wanu

Výrobce a dodavatel stájových technologií WEDA Dammann & Westerkamp v únoru 2023 oznámil, že podepsal smlouvu na vybavení stájí s 10 000 prasnicemi včetně výkrmu pro společnost z Tchaj-wanu.

Taiwan Sugar Corporation, společnost se sídlem v Tainan City na jihozápadním pobřeží Tchaj-wanu, působí po celém ostrově. V rámci programu restrukturalizace se na ostrově zakládají farmy chovu prasat. Po svém založení v roce 1946 se firma Taiwan Sugar Corporation zpočátku soustředila na své hlavní činnosti provozování svých plantáží cukrové třtiny. V dalších letech státní podnik začal zakládat obchodní divize v oblastech, jako jsou biotechnologie, obnovitelné energie a udržitelné chov hospodářských zvířat.

„Dodávka společnosti WEDA zahrnuje systémy ustájení, krmení a hnojení pro různé farmy společnosti Taiwan Sugar Corporation na ostrově,“ vysvětluje Oliver Tiede, WEDA Dammann & Westerkamp’s, vedoucí prodeje pro Asii. V rámci zakázky inovativní řešení WEDA jako ESF Sta budou dodány volně pohyblivé porodní kotce a také testační kotce PPT (Pig Performance Test Stations) na Tchaj-wan.

Na jedné straně výrobky WEDA zajišťují optimalizaci výkonu a výsledků farmy a na druhé straně zavádění nejmodernějších metod splňuje ty nejpřísnější standarty udržitelného zacházení se zvířaty. Software WEDA jednoduše zajišťuje transparentnost.

Kromě zařízení pro prasnice projekt zahrnuje vybavení farmy GGP pro 500 zvířat, která bude splňovat kritéria nejmodernější techniky. „Jsme si jisti, že tato investice podpoří vyšší produktivitu ve stájích,“ zdůrazňuje Johannes Holzenkamp, odpovědný exportní manažer ve společnosti WEDA.*

Podle tiskové zprávy společnosti WEDA

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down