02.01.2023 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lákavá soutěž pro každou mléčnou farmu

Vsaďte si na kvalitu svého chovu dojnic. Přihlaste se do soutěže Mléčná farma roku. Přihlášení do soutěže je aktuálně možné pomocí tištěné přihlášky i na webových stránkách  www.mlecnafarmaroku.cz.  Přihlašovací formuláře jsou otevřeny od 1. prosince 2022 do 31. ledna 2023. Na této internetové stránce pak najdete všechny důležité informace.

Ceny od partnerů jsou opět připraveny a ti, co už soutěžili, si pravděpodobně účast v dalším ročníku nenechají ujít. Pojďme zhodnotit některé ukazatele soutěžících z posledních ročníků, je to docela zajímavé. V posledním ročníku soutěže Mléčná farma roku se zvýšil počet přihlášených podniků v obou soutěžních kategoriích.

V článku na str. 12 lednového Našeho chovu přinášíme podrobný rozbor produkčních ukazatelů u přihlášených farem v ročníku 2022 v soutěži Mléčná farma roku. Z výsledků  je zřejmé, že v průměru u přihlášených farem byl nemalý rozdíl mezi soutěžními kategoriemi. Nebyl však patrný výrazný rozdíl mezi průměrnou hodnotou a hodnotou mediánu. Rozpětí hodnot ukazuje na vysokou variabilitu u soutěžících farem v obou soutěžních skupinách.

Více v Našem chovu 1/2023. 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down