12.08.2016 | 10:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Letní Třeboň patřila gratulantům

První srpnový pátek se v sídle společnosti Agrico Třeboň nesl ve znamení číslovek 25 a 60. První číslo souviselo s výročím založení třeboňské firmy, to druhé se týkalo významného životního jubilea zakladatele společnosti Františka Šedivého. V Třeboni se nejen slavilo, ale také vzpomínalo, bilancovalo a nechyběly ani kritické připomínky na adresu exekutivy. Mezi gratulanty byli především zemědělci, chovatelé, rybáři, obchodní partneři, zaměstnanci, kamarádi a přátelé, kteří „oběma oslavencům“ přáli jen samé NEJ.

Během čtvrt století se společnost AGRICO Třeboň stala premiantem v oblasti stájových technologií. „Jsem pyšný na to, že jsme se nikdy nezúčastnili žádné klidné ani divoké a už vůbec ne kuponové privatizace. Nikdy jsme nepotřebovali investiční ani provozní úvěry. Rozvoj firmy probíhal pouze z vlastních zdrojů a vygenerované prostředky jsme využívali k financování vlastních krátkodobých, takzvaných dodavatelských úvěrů. Velmi si cením i toho, že už více než šestnáct let vyvážíme naše výrobky a technologie za hranice České republiky,“ svěřil se přítomným František Šedivý.

Jedním z typických znaků stájových prvků a technologií z Třeboně je jejich vysoká kvalita. Právě k tolik ceněnému ukazateli směřuje veškerá činnost společnosti AGRICO. Vývoj výrobků, projektování objektů, vlastní výroba, montáž a servis se ve firmě trvale sledují a pravidelně vyhodnocují. Není proto divu, že třeboňská společnost je držitelem certifikátu registrované a kontrolované kvality Czech Made a zároveň je držitelem certifikátu ISO norem jak v oblasti managementu, tak v oblasti kvality a životního prostředí. Firma je i vlastníkem šesti průmyslových vzorů, za své výrobky obdržela dvakrát hlavní cenu Grand Prix Techagro a třikrát ocenění Zlatý klas na agrosalónu Země živitelka.

„Pečlivě sledujeme trendy v zemědělství, máme vlastní vývojové oddělení a farmu, kde nové produkty ověřujeme. Soutěž s tuzemskou i zahraniční konkurencí je naším každodenním chlebem,“ dodává zakladatel firmy.*

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 34

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down