13.01.2011 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mezinárodní veletrh SIMA Paříž

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky a chovu hospodářských zvířat SIMA mezi odborníky jistě není třeba představovat. Pro ty, kteří zatím netuší, jen doplníme, že se koná každé dva roky v Paříži a se svými 200 000 návštěvníky a 1 300 vystavovateli z 38 zemí patří mezi vrcholné akce v oboru zemědělství.

Mezinárodní veletrh SIMA Paříž,
setkání odborníků v zemědělství a chovatelství
od 20. do 24. února 2011
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky a chovu hospodářských zvířat SIMA mezi odborníky jistě není třeba představovat. Pro ty, kteří zatím netuší, jen doplníme, že se koná každé dva roky v Paříži a se svými 200 000 návštěvníky a 1 300 vystavovateli z 38 zemí patří mezi vrcholné akce v oboru zemědělství.
 
Součástí veletrhu SIMA je také chovatelská sekce SIMAGENA zaměřená na chov hospodářských zvířat, sdružujících více než 300 chovatelů a 400 kusů skotu mléčných i masných plemen. Již tradičně SIMAGENA nabídne inovace v genetické oblasti včetně mezinárodního ringu Openshows s přehlídkou oceněných zvířat.
 
Z dalších akcí je možné jmenovat : Workshopy (za všechny např. 24. února 2011 - Úspory energie v dojírně: zařízení a postupy, Výzkumný ústav chovatelský a GIE mléko a maso z Bretaně)., dále
Zónu praktických ukázek (400 m² v hale 5), dále každý den Mezinárodní forum se zaměřením na jednotlivé země (specifičnost trhu se zemědělským zařízením, genetika a financování v Polsku, Indii, USA, Ukrajině, Číně a Rumunsku), Agri Center (mezanin, hala 4) a v neposlední řadě také
Agri Manager Tour (akce pro TOP chovatele a pěstitele konaná ve 3 dnech 21. – 23. 2. 2011).
 
Za zmínku jistě stojí i veletrhem nově spuštěný mezinárodní zemědělský portál PLANET AGRI www.planet-agri.com, jehož myšlenkou je publikovat zde ekonomicko – informační údaje o trhu mezinárodního charakteru se zaměřením na rostlinou a živočišnou výrobu. Tento portál není jen pasivní, má také svůj komunikační blog.
 
Špičková odborná akce, na které byste neměli chybět!
Nabízíme klasický autobusový zájezd i individuální letenky či ubytování. Vstupenky zdarma.
Kontakt : tel. 222 518 587, info@francouzskeveletrhy.cz
ACTIVE COMMUNICATION, Anglická 28, 12000 Praha 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down