11.04.2023 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Miss sympatie opět bude

Dejte svůj hlas nejsympatičtější krávě! V rámci Národní výstavy hospodářských zvířat v Brně se opět uskuteční také soutěž Miss sympatie, pořádaná vydavatelstvím Profi Press. Každý z návštěvníků akce si bude moci vybrat nejsympatičtější plemenici dojeného a masného skotu a její číslo napsat slosovatelný kupón a vhodit do hlasovací urny na stánku ProfiPress.  

Ukončení hlasování je v úterý 25. 4. v 12:00 hod. V úterý 25. dubna v 16 hodin bude vyhlášena „nejkrásnější kráva brněnské výstavy”. Zároveň budou vylosováni tři účastníci, kteří obdrží poukaz na odběr zboží vydavatelství Profi Press.

Ceny budou zaslané do 30 dnů od ukončení výstavy.

Ceny vybírejte na e-shop Profi Press, s. r. o.

  1. cena: 2000 Kč,
  2. cena: 1000 Kč,
  3. cena: 500 Kč.

Druhým partnerem Miss Sympatie je společnost OKI. ​Je to japonská společnost se zaměřením na profesionální digitální tisk. Nejnovější řadou produktů jsou barevné LED tiskárny štítků a etiket na nejrůznější produkty. Modely Pro1040 a Pro1050 umožňují variabilní tisk ve čtyřech nebo pěti barvách (bílá + CMYK) na širokou škálu médií, včetně průsvitných.

Společnost OKI se rozhodla obdarovat majitele nejsympatičtější krávy – jako cenu pro chovatele věnuje LED tiskárnu OKI B432. Cena bude předána při vyhlášení.*  

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down