Na cestě k moderním instalačním řešením s novým modulárním systémem

Data Panel, společnost skupiny Murrelektronik, nyní nabízí řešení elektroinstalací pro mobilní stroje, které je modulární, vysoce flexibilní a připravené na budoucnost.

Ačkoliv jsou kabelové svazky a svorkovnice stále dominantními technologiemi, při zapojování je nutné využít několika pracovníků, zajistit využití halového jeřábu, je nutné rovněž zajistit dobré zajištění kabelů a vodičů, jejich nepropustnost. Tato řešení narážejí na své limity. V posledních letech si proto cestu do instalací v těchto strojích nachází více elektronických technologií, což skýtá jejich stavitelům nepřeberné množství způsobů zapojení kabelů. Kromě toho mají v dnešní době výrobci k dispozici více variant v sortimentech výrobků, aby ještě lépe pokryli požadavky trhu.

Na tuto situaci reagovala v březnu 2020 společnost Murrelektronik, založila společnost Data Panel, aby eliminovala výše uvedené potíže s instalací. Vzniklo vysoce kvalitní portfolio řešení elektrotechnických instalací pro mobilní stroje, zahrnuje např. sběrnicové moduly, pasivní rozdělovače či předmontované kabely. V oblasti zapojení kabelů mobilních strojů se jedná o malou revoluci, která umožňuje efektivní realizace i v menších výrobních sériích.

DataPanel - Topology

 

 

 

 

 

 

 

 

Data Panel nabízí komponenty, které přispívají k spolehlivosti, cenové výhodnosti a rychle provedeným opravám v případě poruch mobilních strojů. Umožňují instalační koncepce, které lze ve strojích velmi rychle realizovat a u nichž lze vyměnit například poškozené kabely za nové s minimálním úsilím. Takové řešení je lepší alternativou ve srovnání s kabelovými svazky.

 

Prozkoumejte detailněji nabídku pro oblast mobilní techniky, nebo kontaktujte odborníky, kteří jsou připraveni na Vaše dotazy.

 

Pro více informací přejděte na:

https://www.murrelektronik.cz/cz/produkty-a-prumyslova-odvetvi/prumyslova-odvetvi/mobilni-aplikace/

 


O Murrelektronik

Murrelektronik je předním globálním výrobcem zabývajícím se vývojem, výrobou a distribucí automatizačních řešení. Naše výrobky je možno rozdělit do čtyř základních skupin: zdroje a řízení, rozhraní, kabely a konektory a IO systémy. Náš přístup zaměřený na zákazníky zajišťuje, že řešení šitá na míru vašim požadavkům dokážou zkvalitnit vaše aplikace.*
www.murrelektronik.cz


Podle tiskové zprávy Murrelektronik CZ, spol. s r. o.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down