15.06.2015 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na jihu vyšla hvězda

Krmné systémy společnosti Agrico Třeboň, zejména vyhlášený Spotmix, zajišťují špičkovou výživu ve stovkách stájí. Stolování „made in Agrico“ si už mohly vychutnat miliony prasat, další statisíce si dnes a denně dopřávají prostřednictvím správně sestaveného jídelníčku dobrou chuť. Kdyby chovatelé prasat mohli udělovat za své “ovečky“ Michelinskou hvězdu – jakéhosi Oskara v gastronomii, určitě by ji už dávno třeboňská společnost měla.

Profesionální přístup společnosti Agrico Třeboň charakterizuje ještě jedna vlastnost, a tou je flexibilita. Dokáže skloubit moderní stájové systémy s téměř všemi požadavky investora. Pokud jde o krmné systémy, může dodat jak komplexní technologie, tak jen jejich prvky, stejně jako krmné systémy využívající komplexní směsi či technologie umožňující používat vlastní krmiva, například CCM kukuřice, syrovátku a podobně. Veškerá zařízení jsou vyrobena z nerezové ocele a plastu.

Příkladem flexibility je rekonstruovaná farma pro chov a výkrm prasat, kde společnost Agrico Třeboň instalovala dvě odlišné krmné technologie včetně sklolaminátových zásobníků. Musela se poprat se zadáním investora, který u selat v odchovu a kojících prasnic požadoval krmení Spotmix. Naopak ve výkrmu prasat, u chovných prasniček, jalových a březích prasnic a kanců chtěl využít mokré krmení s podílem vlastní CCM kukuřice jako energetické složky krmné dávky.*

Více naleznete v Zemědělci č. 25.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down