Nabídka pro prasata i skot

Spojení výhody individuální identifikace prasnic ve stádě a stále oblíbenějšího systému tekutého krmení se podařilo firmě Bauer – Agromilk ve formě automatického krmného boxu na tekuté krmení pro prasnice.

Identifikace jednotlivých prasnic čipem nebo náušnicí zabezpečuje že každá prasnice dostane svoji určenou krmnou dávku, nevznikají zde tedy situace, že slabší prasnice se nedostanou ke krmení. Automatické krmné boxy se dodávají ve dvojím provedení – pro malé skupiny 10 až 15 prasnic nebo pro velké chovy, tedy pro supiny 40 až 60 prasnic.
Vzrůstající zájem chovatelů o bezstelivový provoz mohl být v expozici zmíněné firmy uspokojen novým typem hydraulické šípové shrnovací lopaty na kejdu Dairymaster, vyznačující se snadnou obsluhou a minimálními nároky na provoz a údržbu. Mezi výhody systému patří možnost vyhrnování pouze jedné chody, chodby rovněž nemusí mít stejnou délku ani nemusí být rovnoběžné. Každé zařízení je vybaveno patentovaným senzorem, který zařízení uvede do klidu v případě výskytu překážky, například nemocné zvíře.
Chovatele, kteří uvažují o vlastním zpracování mléka na farmě, určitě zaujala mini-mlékárna Inventa, ve které je možné zpracovávat mléko na tvrdé i měkké sýry, pařené sýry, tvarohy i jogurty. Mini-mlékárna je dodávána ve třech typech lišících se objemem zpracovaného mléka od 50 až po 500 litrů mléka, výkon jednotlivých typů se pohybuje od 270 po 610 litrů mléka za hodinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *