07.04.2021 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová řídicí jednotka vzduchotechniky

Společnost AGRICO Třeboň není jen spolehlivým dodavatelem stájových technologií, ale také se v mnoha případech podílí na jejich vývoji a výrobě. Vzpomeňme například na prestižní systém Agrialarm nebo automatickou kontrolní váhu Agriselekt, které se pyšní označením „made in Agrico“.

Na začátku letošního roku přichází třeboňská společnost s novou řídicí jednotkou vzduchotechniky vybavenou procesorem ARM a WIFI modulem, kterým se může připojit k síti. Toto zařízení umožňuje měřit interní i externí teplotu pomocí teplotních sond PTC, interní vlhkost (popřípadě i externí vlhkost) pomocí vlhkostních snímačů a kvalitu ovzduší pomocí čidla CO2. Dále umožňuje vyhodnocovat spotřebu vody na sekci. Nová řídicí jednotka je vybavena výstupy pro řízení ventilace, topení, chlazení, regulaci servopohonů ventilační klapky a výstupem pro poruchové hlášení.

V regulátoru je záznamník dat s kapacitou záznamu na několik měsíců. Regulátor se ovládá prostřednictvím inkrementálního snímače s potvrzujícím tlačítkem. Na grafickém displeji jsou zobrazeny všechny aktuální měřené hodnoty a stavy regulace. Přímo na regulátoru je také možné zadávat všechny parametry regulace ve dvou režimech – zákaznickém a servisním.

Dohledový program komunikuje s jednotkami po sběrnici RS485. Umožní v náhledu vybrat konkrétní regulovanou sekci a v této sekci zobrazí aktuálně měřené a vypočtené hodnoty. Umožňuje také zobrazení základních parametrů i jejich editaci a automaticky stahuje archivní data ze všech jednotek. Archivní data zobrazí ve formě grafů a tabulek.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down