23.11.2020 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinka v nabídce krmných vozů

Německá společnost SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH rozšiřuje svou paletu produktů u výkonných modelů samojízdných krmných vozů s objemy zásobníku 19m³ až 25m³ a připravuje se na další růst.

V rámci strategie ‚Best of FIVE‘ vyvinuli specialisté na krmnou techniku z bavorského Tittmoningu nový samojízdný krmný míchací vůz: SILOKING SelfLine 4.0 System 300+.  Tímto cílených posílením produktové palety samojízných krmných vozů, si mohou zákazníci vybrat pro ně nejvhodnější modelovou řadu.

„Výkonný stroj s velkým objemen míchací vany pro provozy o 300 kusech skotu je vyvinut pro požadavky rychle a efektivně nakrmit,“ tak definoval vlastnosti nového modelu samojízdného krmného vozu SelfLine System 300+ vedoucí odbytu Sascha Behrend.

Toto cílené posílení v produktových řadách samojízdných strojů doplňuje portfolio s modely Compact a Premium s tříbodovým podvozkem a objemy 13 m³ až 22 m³ na straně jedné a oběma modely System 500+ und 1000+ s objemem 19 m³ až 32 m³ na straně druhé. Zákazník si tak může zvolit jemu nejlépe vyhovující, modelovou řadu.

Nová generace samojízdných strojů se zkušenostmi převzatými od špičkových modelových řad

 Koncept nové řady samojízdných strojů System 300+ se opírá o technické charakteristiky úspěšné řady System 500+, především o jeho spolehlivost a užitečnou nosnost. Robustní podvozek společně s vysokou kapacitou míchání, obzvláště pro hutné krmné dávky, zajišťuje dlouhou životnost a vysokou hospodárnost.

Vzduchem odpružený podvozek s oběma řiditelnými nápravami a velkými pneumatikami nabízí kromě jízdního komfortu při rychlostech do 25 km/h, dále vysokou průchodnost podvozku s nejlepším přenosem síly.  Mnohočetné varianty způsobu dávkování zároveň umožňují individuální  zakládání krmiva, též do vysokých krmných žlabů.

Úspora provozních nákladů dvěma způsoby přináší kombinace motoru Volvo o výkonu 218 PS, disponující vysokým točivým momentem, servisní interval po 1000 Mh, známý u ostatních modelů SILOKING SelfLine, a nízkou spotřebou paliva díky perfektní koordinaci hydrauliky.

Standardy budoucnosti – u SILOKINGu již dnes

Obsluze krmného vozu při práci aktivně pomáhají asistenčními systémy, podporující komfort a preciznost, které jsou u všech modelů „Best of FIVE” hojně zastoupeny. Jako příklady lze uvést automatické vypnutí míchání po dosažení předem nastavené doby potřebné na promíchání nebo zastavení dávkování krmiva při dosažení naprogramované hmotnosti vykládky. Tyto možnosti nastavení tvoří se systémem SiLOKING Data – v základní výbavě, kombinací programovatelné váhy a softwaru Feeding Management, digitalizovaný krmný proces, jakož nová nejmodernější technologie. Stroj na přání vybaven inovativním telemetrickým procesem SILOKING Telematics umožní farmářovi tímto způsobem průběžně zlepšovat celý proces krmení a využívání samojízdného krmného vozu, prostřednictvím cíleného vyhodnocení získaných údajů. V reálném čase, každý den.

Strategie SILOKING „Best of FIVE“ splňuje cíle dlouhodobé životnosti, inteligence, digitalizace, udržitelnosti a propojení a nabízí ekonomicky dokonalý paket pro krmnou techniku budoucnosti.*

 Podle tiskové zprávy společnosti

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down