28.12.2022 | 04:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový koncept dojírny

Pro konvenční dojení GEA na veletrhu EuroTier 2022 představila úplnou novinku: Rotační dojírnu DairyRotor T8600, která je prvním konvenčním dojicím systémem GEA s digitálním propojením napříč systémy.

Umožňuje to nová generace řídicích jednotek dojení GEA DairyMilk M6750. Ty jsou napojeny na systém řízení stáda GEA DairyNet a nabízejí komplexní digitální služby. GEA AutoDry, nová funkce, která automaticky zasušuje krávy v laktaci, bude k dispozici také pro tyto konvenční dojicí systémy.

Síť systémů umožňuje rozsáhlé služby v reálném čase a prostřednictvím vzdáleného přístupu. Denní údržbu a drobné opravy lze provádět na nové dojírně GEA DairyRotor T8600 během dojení bez přerušení. Modernizovaný design modulárního dojicího systému a jeho součástí znamená, že farmy mohou těžit z upgradů – budoucího softwaru a hardwaru. Modulární konstrukce navíc výrazně zvyšuje instalaci a údržbu pohodlí pro prodejce a servisní techniky.

Nová rotační dojírna je flexibilní stroj s 28 až 120 dojícími místy a je vhodný pro jakoukoli farmu. Může se využít pro farmy se systémem stáje i pasení.  Funkce „druhé kolo" umožňuje opětovnou kontrolu jednotlivých zvířat na karuselu, přičemž proces dojení celého stáda není přerušen. Vstupní prostor lze upravit podle velikosti krav a útlý design dojírny má pozitivní vliv na welfare zvířat a bezpečnou a rychlou výměnu zvířat. Společnost GEA také učinila udržitelnější celý dodavatelský řetězec příslušenství pro DairyRotor T8600. Předem sestavené balíčky obsahují všechny potřebné komponenty pro každé dojicí stání.

Nová dojírna GEA DairyRotor T8600 bude dostupná na evropském trhu od prvního čtvrtletí roku 2024.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down