26.04.2023 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ocenění Našeho chovu firmě VNT electronic

Redakce Našeho chovu se v rámci zlatých medailí na veletrhu Animal Tech rozhodla udělit ocenění společnosti VNT electronic za exponát Virtuální ohradník GPS F10. Zvířata jsou řízena a monitorována chytrým GPS obojkem prostřednictvím mobilní aplikace. Oceňujeme jak česká firma z Lanškrouna dokáže držet krok s trendy a vyvinout exponát, který je aktuálně oblasti oplocení pastvin (fencingu) novinkou i na zahraničních výstavách. A na rozdíl od zahraniční konkurence bez jakýchkoli podpor.

Stavba hrazení nebyla nikdy snazší. S virtuálním ohradníkem lze postavit jakkoli velkou ohradu odkudkoliv a kdykoliv pouze za použití mobilní aplikace. V té během pár minut jednoduše vyznačíte prostory, ve kterých se mají zvířata pohybovat. Pokud některé ze zvířat tento vyznačený prostor opustí, chovatel dostane ihned upozornění na svůj mobilní telefon a díky GPS můžete zvíře snadno dohledat, ať už se nachází kdekoliv. Pomocí mobilní aplikace můžete oblast, ve které se mají zvířata pohybovat jednoduše měnit a zpřístupňovat jim tak nové oblasti. Díky tomu můžete zajistit optimální využití pastvin.

Nad zvířaty může chovatel mít 100% kontrolu. Kromě toho, že vždy uvidí, kde přesně se zvířata nachází, můžete také získat informace o jejich aktivitě a zdravotním stavu. Neustále může kontrolovat pohybovou aktivitu zvířat, vzdálenost, kterou zvířata urazí a díky automatickému vyhodnocování klíčových situací z chování a stavu zvířat virtuální ohradník pomůže učinit vždy správné rozhodnutí. Zařízení nabízí sledování zdravotního stavu zvířat a dalších fyziologických funkcí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down