Ovládejte své ohrady přes internet pomocí aplikace fencee Cloud

Český výrobce generátorů pro elektrické ohradníky fencee přichází na trh s inovativním systémem ovládání chytré farmy pomocí cloudu. Díky mobilní aplikaci fencee Cloud můžete generátory ovládat doslova odkudkoliv.

Jak nová technologie funguje?

V roce 2020 uvedl český výrobce generátorů fencee na trh chytré řešení ovládání a monitoringu ohrad. „Centrální zařízení gateway sbírá data od generátorů a kontrolních monitorů. S pomocí gateway pak můžete nastavovat a ovládat jednotlivé funkce generátorů z jednoho místa”, vysvětluje Jiří Novák, majitel firmy VNT electronics s. r. o.  Systém kontroly ohrad doposud fungoval pomocí rádiového přenosu až na dálku 30 km. Nyní firma přichází s jedinečnou technologii ovládání chytré farmy pomocí cloudu a mobilní aplikace fencee Cloud pro iOS i Android nebo přes počítač s internetem. Odkudkoliv na světě tak můžete prostřednictvím zařízení gateway připojeného do internetu ovládat, kontrolovat a nastavovat zařízení, která se budou nacházet v dosahu rádiového signálu z gateway.

 

 

 

 

 

Mobilní aplikace fencee Cloud a webové rozhraní

 

Co přesně je Cloud?

Cloud je zabezpečené místo na internetu, přes které spolu komunikují všechna spárovaná zařízení. Díky tomu lze sdílet nejen data s dalšími uživateli, ale i kontrolovat, nastavovat a ovládat ohrady prakticky odkudkoliv. Jedinou podmínkou je připojení k internetu.

Které generátory novou technologii podporují?

Cloudové řešení podporuje nová řada generátorů elektrických ohradníků fencee energy DUO RF EDX, s výkonem až 15 J. Tyto nejvýkonnější generátory jsou vhodné pro instalaci velmi dlouhých a vegetací prorostlých ohrad. Jsou určeny pro všechna zvířata včetně mláďat. Disponují totiž speciální svorkou, která snižuje výstupní impulsy přibližně na polovinu výkonu. Další novinkou je svorka pro měření kvality uzemnění. Díky Monitoru MX10 lze také snadno kontrolovat těžko přístupná místa. Přes cloud můžete rovněž ovládat již dříve uvedené generátory fencee power DUO RF PDX s výkonem až 7 J.

 

 

 

 

 

 

 

Silné kombinované generátory energy DUO RF EDX s výkonem až 15 J

 

Jaké výhody cloud přináší?

Přes cloud a FENCE WiFi GATEWAY GW100 generátory nejen ovládáte, ale díky notifikacím víte o problémech ihned v telefonu a e-mailu. „To je velká výhoda celého systému: můžete okamžitě reagovat na situaci. O případném problému se dozvíte ihned v mobilu. Díky Monitoru můžete vyrazit na konkrétní místo, dálkově vypnout generátor a urychleně řešit problém. Ušetříte tak spoustu času, když nemusíte běhat kolem celé ohrady”, říká o novém fencee Cloudu Jiří Novák. Systém i nadále funguje bez SIM karet a dalších poplatků díky bezplatné mobilní aplikaci.

Moderní chytrá farma fencee

 

 

 

 

 

 

S aplikací fencee Cloud můžete:

  • vypínat a zapínat jednotlivé generátory, regulovat výkon generátorů, kontrolovat napětí na ohradě, kontrolovat hodnoty uzemnění,
  • nastavovat mezní hodnoty pro vyhlášení alarmů na jednotlivých ohradách,
  • zobrazit jednotlivé záznamy o alarmech pro každé zařízení,
  • grafické zobrazení aktuálního vývoje napětí na každém zařízení.

„Na gateway mám připojeny tři ohrady, mám tak současně přehled nad všemi. Šetřím spoustu času, než když jsem dříve jezdil ohrady kontrolovat. Okamžitě se dozvím, že se něco děje.“ Adam M., Beskydy

„Rodiče už mají nějaký věk a nemusí každé ráno chodit kontrolovat ohrady. Když je problém, gateway spustí alarm. To považuji za největší výhodu.“ Pavlína N., Lhota u Vsetín


Zaručená kvalita z Lanškrouna

Od roku 2004 firma VNT electronics s. r. o. vyrábí a vyvíjí své produkty pod značkami fencee a Dogtrace. Produkty se prodávají v Česku a dalších 80 zemích světa. Firma získala za inovace a využívání moderních technologií řadu ocenění.

 

Generátory fencee power DUO RF PDX*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down