24.10.2022 | 03:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Premiéra na EuroTieru 2022: Stájové roboty v akci

Na předním světovém veletrhu pro profesionální chov hospodářských zvířat EuroTier, který se bude konat od 15. do 18. listopadu 2022 na výstavišti v Hannoveru, bude DLG vystavovat společně se zemědělským centrem Haus Düsse a Rheinische Friedrich-Wilhelms-University v Bonnu.  V hale 13 se poprvé představí živé ukázky čisticích robotů pochozích ploch v rámci akce Barn Robot Event.

Zaostřeno na Barn Robot Event v hale 13 - Haus Düsse (LK Severní Porýní-Vestfálsko) a odborný partner Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn (DLG).

Expozice se bude soustředit na digitalizaci a automatizaci v technologii chovu zvířat. Součástí je živá demonstrace různých modelů robotů pro různé povrchy stájí. Na testovací dráze roboty ukážou, jak automaticky a nezávisle čistí stájové chodby. Výzvou pro ně budou také integrované kóje, které simulují skutečné požadavky v praktických podmínkách. Ve čtyřech dnech veletrhu budou moci návštěvníci nahlédnout do budoucnosti robotiky v chovu zvířat v moderovaných prezentacích – v dopoledních a odpoledních hodinách (němčina od 10:30 do 12:00 hodin; angličtina od 14:30 do 16:00 hodin).

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down