14.11.2003 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro malé výrobny krmiv

Na segment zákazníků s menšími výrobnami krmiv se tradičně zaměřuje brněnská společnost Agroing. Jak uvedl Ing. Jiří Šindelář, na letošním budějovickém veletrhu se návštěvníci expozice nejvíce zajímali o válcové mačkače.

Zařízení slouží k mačkání obilovin pomocí válců. Stroj lze použít jak samostatně, tak i do kompletní technologické linky malé výrobny krmných směsí ve spojení s míchačkou nebo vedle šrotovníku. Největší poptávka byla po typu H 750/1 s výkonem jedné tuny za hodinu. Zájem projevili návštěvníci rovněž o míchačku se šrotovníkem pro výrobu suchého krmení, cena kompletu se pohybuje od 96 tisíc do 99 tisíc Kč. Standardně byla velká poptávka po trubkových šnekových dopravnících, naopak o pneumatických dopravnících zájemci informace spíše jen sbírali. „Provzdušňovacích jehel s ventilátory už firma prodala kolem 250,“ vypočítaval ing. Šindelář nejúspěšnější produkty firmy. V Budějovicích zaujala i vzduchová předčistička, která slouží k odstraňován až 85 % lehkých nečistot z obilovin, luskovin a travin.
„Nejlepší reklamou jsou reference spokojených uživatelů,“ říká Jiří Šindelář. Proto také zástupci firmy rádi zákazníkům vyhledají v přilehlé lokalitě podniky, kde již zařízení instalovali, aby se mohli o funkci přesvědčit.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down