23.03.2016 | 02:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozhovor s Janem Kulhánkem z ČSOB Leasing

 

 Co zajímavého máte připraveno na veletrh Techagro 2016 ?

Předem bychom tímto rádi  pozvali naše stávající klienty a dodavatele do společné expozice ČSOB, ČSOB Leasingu, ČSOB pojišťovny a ČSOB Factoringu, která bude umístěna v pavilonu B veletrhu. Pozvání samozřejmě platí také pro všechny zájemce z řad zemědělců, kde naši obchodní zástupci rádi poskytnou odpovědi  na veškeré otázky týkající se finančních a pojišťovacích služeb.

Naši zkušení odborníci v rámci skupiny ČSOB disponují dostatečnými znalostmi k podpoře zemědělců pro dosažení jejich  podnikatelských cílů. ČSOB je skutečným partnerem zemědělství v ČR.

Můžete přiblížit vaši veletržní nabídku?

Předem bych chtěl říci, že obchodní zástupci ČSOB Leasing budou přítomni také po celou dobu veletrhu u  partnerů prodejců zemědělské techniky a budou připraveni nabídnout zákazníkovi i přímo na místě finanční řešení na míru. Tato symbióza znalosti techniky a finanční služby umožní skutečně komplexní obsluhu  klientů.

ČSOB Leasing dále připravil ve spolupráci s bankou ČSOB a s ČSOB Pojišťovnou program AGRO 2016. Jedná se o komplexní finanční poradenství napříč skupinou ČSOB, jehož „vlajkovou lodí“ jsou zejména dodavatelské kooperace s dovozci a prodejci zemědělské techniky zahrnující více než 30 značek zemědělské techniky s výhodnou úrokovou sazbou docílenou finanční dotací dovozce, či výrobce příslušné značky, komplexní poradenství v oblasti dotační politiky, pojišťovací produkty s mnoha benefity pro zemědělce a v neposlední řadě ucelený program ČSOB jak v depozitní, tak i úvěrové oblasti.

Chystáte nějakou novinku pro rok 2016?

Program AGRO 2016  rozšířil ČSOB Leasing o  novou službu pro klienty v sektoru zemědělství, a to prostřednictvím nově zřízeného Centra dotačního poradenství ČSOB Leasing. Poskytuje tak svým zákazníkům (zejména malým a středním podnikům) kompletní dotační poradenství zaměřené na Program rozvoje venkova. Služby centra zahrnují informační servis o novinkách a výzvách v PRV, posouzení konkrétního projektového záměru z pohledu podmínek výzev, zpracování žádosti a další konzultační činnost v průběhu hodnocení žádosti a realizace projektu.

Nová služba přináší výhody kombinace dotačního poradenství a financování investice pod jednou střechou. Konkrétně jde například o výhodné ceny dotačního poradenství díky systému slev, platbu za dotační poradenství až v případě úspěchu dotační žádosti, poskytnutí nabídky na financování investice formou úvěru ještě před odevzdáním žádosti o dotaci, nebo zjednodušený proces získání úvěru po schválení dotace.

Aktuálně jsou již   vyhlášeny jarní výzvy PRV a ČSOB Leasing  je připraven pomoci zákazníkovi k dotaci. Zkušený tým ČSOB  provede dotacemi v oblastech zahájení činnosti mladých zemědělců, investic do nezemědělských činností zemědělců, agroturistiky či technického vybavení dřevozpracujících provozoven.

Nepropásněte příležitost sáhnout si na evropské peníze s jedničkou na trhu financování strojů a zařízení.

A v neposlední řadě v těchto dnech připravujeme do programu AGRO 2016 ještě dodatečné vylepšení v podobě unikátní produktové nabídky ve spolupráci s firmou CCS. To plánujeme naplno představit právě v čase Techagro.

Ptal se Ing. Petr Kopeček , ČSOB

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down