08.11.2018 | 03:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

SIMA 2019 bude opravdu mezinárodní

Pět měsíců před otevřením a veletrh SIMA láme všechny rekordy! Výstavní plocha je již z 95 % rezervována! Zúčastní se 114 nových vystavovatelů (40% nárůst oproti roku 2017). Počet mezinárodních vystavovatelů se také navýšil, a to o 12,5 %. SIMA 2019 se stává nezbytnou událostí pro farmáře a zemědělce z celého světa.

SIMA se stává centrem dění oboru zemědělství v celosvětovém měřítku, na veletrhu se očekává 1770 vystavovatelů ze 42 zemí, 230 000 odborníků ze 135 zemí a 360 mezinárodních delegací. Potvrzuje to nárůst počtu mezinárodních vystavovatelů (+ 12,5 %) a příchod nových značek na trh ze všech sektorů. Také návrat některých značek, které v minulých letech chyběly, to potvrzuje (včetně Poclain Hydraulics - Francie, GKN Walterscheid - Německo a Basak Traktor – Turecko).

Diskuse o rozmanitosti zemědělství

Díky svému nosnému tématu Inovace pro konkurenceschopné zemědělství je SIMA více než kdy jindy otevřená rozmanitosti novodobého zemědělství. Obsah veletrhu a široká nabídka doprovodných akcí se zaměřují na pragmatismus a byznys.
 SIMA African Summit - mezinárodní shromáždění odborníků s možností získat přístup k rychle rostoucímu trhu
 SIMA Dealers Day - sdružuje koncesionáře a distributory z celého světa
 Mezinárodní diskusní kulaté stoly - zabývají se hlavními otázkami oboru zemědělství (propojené zemědělství, ekologické zemědělství, agronomie atd.)
 Start-up Villages - představují řešení ve fázi rychle se rozvíjejícího zemědělského sektoru: nové technologie, služby a poradenství sociální platformy a další
 SIMAGENA - výstava plemenného materiálu evropského skotu

Globální dosah
Pro rok 2019 veletrh výrazně zintenzivnil své propagační aktivity, především prostřednictvím své mezinárodní sítě 47 poboček a také propagační kampaně ve více než 90 zemích, zejména pak ve východní Evropě a Latinské Americe. V letošním roce se očekává účast více než 135 zemí.
"SIMA 2019 je skutečnou bránou do světa! Jedná se o zcela jedinečnou příležitost pro všechny farmáře a zemědělce, aby mohli objevovat, a hlavně vybírat ze stále širšího spektra strojů a technologií. Je to také příležitost pro každého vystavovatele se setkat se zemědělci z celého světa a všech kultur. Dovolím si říct, že vše ukazuje na to, že SIMA 2019 bude velmi úspěšná,” řekl Frédéric Martin, prezident společnosti AXEMA a SIMA.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down