10.01.2017 | 03:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sima bude opět velkolepá

Od 26. února do 2. března se ve výstavním centru v pařížském Nord-Villepinte bude konat mezinárodní veletrh zemědělské techniky SIMA 2017. Svým rozsahem v celkem sedmi halách poskytne možnost zhlédnout novinky v technice i v technologiích současného zemědělského sektoru. Kromě samotných expozic bude zaměřen i na možnosti zvýšení efektivity výroby a na obchod, což se promítne do organizace diskuzí a mítinků.

Středem všeho dění budou opět inovace. V expozicích bude vystaveno 600 nových produktů. Více než 120 aplikací bylo přihlášeno do tradiční soutěže SIMA Innovation Awards. Tato soutěž oceňuje nejinovativnější vybavení, produkty, techniku a služby, prezentované vystavovateli v průběhu konání mezinárodního veletrhu. Organizátor veletrhu připravil tiskovou konferenci, díky níž budeme moci naše čtenáře průběžně seznamovat s výsledky soutěže.

V roce 2015 tvořili největší podíl z návštěvníků veletrhu SIMA farmáři (celých 74 procent), dále dealeři, importéři a distributoři (12 procent), společnosti z oblasti zemědělství a lesnictví (11 procent) a další. Celkem veletrh navštívilo 238 848 návštěvníků ze 142 zemí světa, pro které bylo připraveno dohromady 13 výstavních sektorů.

Užitečné informace na jednom místě

Námět ročníku 2017 zní „Být farmářem v 10 letech“ a poskytne všeobecný přehled o farmaření, ukáže, jak být praktický a to s přispěním ze všech oblastí, včetně sfér mimo zemědělství. Bude se jednat o čtyři hlavní oblasti: digitální technologie neboli farmaření v digitálním věku, dále robotika, tedy technologie zítřka a traktory bez obsluhy, poté ekologická ekonomika, zaměřená na hledání nového ekonomického modelu a také genetika, tedy selekce zvířat v éře elektroniky. Formou galerie se představí exponáty zařazené do soutěže SIMA Innovation Awards.

V zóně budoucnosti budou profesionální organizace ze zemědělství i z jiných oborů prezentovat scénáře možného vývoje a nebudou chybět ani portréty inovativních farmářů z Francie a ze zahraničí. Návštěvníci najdou tyto projekty v hale 6.

SIMA 2017 si klade za cíl, být inovativní ve více směrech, než jen v jednom. A to konkrétně s projektem Vesničky začínajících podnikatelů, kde se společně představí mladé společnosti z digitálního světa a konče četnými inovacemi prezentovanými na stáncích vystavovatelů.

Tisková zpráva

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down