22.10.2014 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

SIMA – veletrh ve znamení inovace

Již 76. pokračování mezinárodního veletrhu zemědělské techniky a chovu hospodářských zvířat SIMA-SIMAGENA se bude konat od 22. do 26. února 2015 v Paříži, tradičně na severním výstavišti Villepinte. O veletrh je velký zájem a akce se rozrůstá, přestože situace na trhu není tak příznivá. Plocha bude větší, stoupne i počet vystavovatelů a nabídka v sekcích bude doslova «našlapaná».

"Veletrh SIMA-SIMAGENA 2015 bude větší, víc novátorský a víc mezinárodní," vysvětluje paní Martine Dégremontová, ředitelka veletrhu. "Opravdu registrujeme víc vystavovatelů, což nás přimělo k přeskupení veletrhu do hal 3–7.

Novinky, které tvoří jádro veletrhu, ponesou  označení "Innovation First!".  Očekává se jich hodně.

« Naše ústřední téma letošního konání je Inovace, koncept, který zasahuje do všech našich průvodních akcí. A dále, mezinárodní zastoupení je silné a významné, SIMA-SIMAGENA jej neustále rozvíjí, a to díky síti 45 zástupců ve 100 zemí pěti kontinentů, kteří náborují jak vystavovatele, tak i návštěvníky » dodává Martine Dégremontová. Tři země budou čestnými hosty veletrhu: Jihoafrická republika, Japonsko, Mexiko.

Z českých firem se zatím pro účast rozhodly společnosti: BEDNAR FMT, Farmet, Mitas, RAVAK – Strojírny Rožmitál a SMS Rokycany .

SIMA-SIMAGENA se rozrůstá

Veletrh SIMA-SIMAGENA, jako důkaz svého dynamického vývoje, avizuje dvě novinky pro rok 2015:

dvě nové sekce, které dříve návštěvníkům veletrhu chyběly: malá zemědělská technika pro údržbu lesoparků a zelených ploch a zařízení pro pěstování tropických a speciálních plodin.

 

Nové uspořádání (haly 3 až 7) umožní pořadateli získat víc plochy s lepším komfortem. Do haly 7 bude umístěna část SIMAGENA – chov hospodářských zvířat, technika na dojení a vše pro chovatele. Návštěvníci zde najdou také manipulační a dopravní techniku a sekci obnovitelné zdroje energie (zplyňování biomasy, biometan).

 

Innovation First!

Hlavní motto příštího konání veletrhu "Innovation First!" se zaměří na tři témata (stroje, plodiny, lidé a území). V rámci veletrhu se uskuteční řada doprovodných akcí, jako např. Sekce Výzva A co zítra?,  která vykreslí podobu zemědělství zítřka; Sekce Od zítřka!, která představí historické stroje a vývoj v zařízení v zemědělství. A nesmíme zapomenout na Galerii inovací, která představí oceněné exponáty v rámci soutěže SIMA Innovation Awards.*

 

V nabídce máme autobusový zájezd a návštěvníkům s vlastní dopravou rádi pomůžeme s ubytováním. Vstupenky zajišťujeme zdarma.

Volejte českou kancelář veletrhu: Active Communication Praha, tel.: +420 222 518 587,

info@francouzskeveletrhy.cz

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down