08.10.2004 | 10:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Speciální přírodní aditiva

Nutratech, s. r. o., je obchodní společnost s krmnými aditivy na bázi přírodních produktů, jejímž majitelem je Ing. Vladimír Šiške. „Na český trh dodáváme speciální krmné doplňky, které řeší aktuální problémy ve výživě zvířat přirozenou cestou a je přitom účinná,“ představil na českobudějovické výstavě strategii firmy.

Aditiva dodávaná společností Nutratech vyrábí například Provimi Ltd. z Velké Británie nebo Trouw Nutrition International z USA.
Optimin® (výrobce Trouw Nutrition, USA) je název pro cheláty stopových prvků Zn, Mn, Cu, Fe, Co a Se. Chelátová vazba je více využitelná než anorganická vazba téhož prvku. Postup výroby Optiminu zároveň zabezpečuje optimální stabilitu vazeb v konečném produktu.
Biosprint39885 je živá kvasinková kultura kmene Saccharomyces cerevisiae, která přežvýkavcům napomáhá k trávení proteinu a mikrobiálnímu rozkladu celulózy v bachoru. Podle slov majitele firmy optimalizuje využitelnost krmiva a tím i užitkovost a zdravotní stav zvířat.
Mycobond je adsorbent mykotoxinů na bázi aluminosilikátů. Směs přírodních minerálů je upravena speciálním způsobem pro vyvázání maximálního množství mykotoxinů z krmné dávky.
Troumix Mykoban Sc je adsorbent mykotoxinů s podporou regenerace funkce jater. Tento přípravek obsahuje extrakt z buněčných stěn Saccharomyces cerevisiae a zároveň esenciální kofaktory pro podporu jaterní funkce.
Amino Pro-Tek zlepšuje produkci mléka a bílkovin prostřednictvím lepšího využití zkrmovaného proteinu. Skládá se z komplexu kofaktorů, které se vážou na všechny zdroje proteinu v bachoru, což zpomaluje jeho uvolňování a zvyšuje hladinu by-pass proteinu. Dále dochází i ke stimulaci mikrobiální aktivity v bachoru.
Produkt Lift optimalizuje funkci jater pomocí směsi vitamínů a esenciálních kofaktorů. Zvyšuje účinnost metabolismu přeměnou volných mastných kyselin, snížením tvorby ketonů a omezením transportu tuku z jater. Tím napomáhá využití genetického potenciálu u chovaných zvířat.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down