02.05.2018 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Společnost De Heus koupila obilní silo a továrnu na výrobu krmných směsí na Slovensku

Společnost De Heus koupila na začátku března silo a výrobnu krmných směsí v obci Kendice na východním Slovensku. Aby bylo možné zákazníkům poskytovat optimální služby, chce De Heus přesouvat svou výrobu co nejblíže farmářům. Díky této akvizici tak bude moci lépe zajišťovat potřeby krmiv vysoké kvality pro stále rostoucí počty chovatelů na východním Slovensku a na severovýchodě Maďarska.

Za účelem vysokých standardů kvality, které společnost De Heus stanovuje, bude zcela přebudován výrobní proces v převzaté továrně, která bude vybavena nejmodernější výrobní technologií. Očekává se, že tyto investice budou dokončeny v polovině roku 2019, kdy výrobní závod zahájí produkci krmných směsí. Stávající sila se využijí pro skladování obilovin, a to již od června 2018. Obilí bude použito jako surovina pro krmiva vyráběná v závodech v České republice.

Výrobna krmných směsí na Slovensku bude součástí obchodní jednotky De Heus a. s. se sídlem v České republice. Pavel Musil, generální ředitel De Heus a. s., říká: „Vidíme velký potenciál, který může pomoci v poskytování našich krmiv a doplňkových služeb chovatelům ve střední Evropě. Náš přístup oceňuje stále více a více farmářů.

Po rozšíření kapacity našeho výrobního závodu v Běstovicích v roce 2015 chápeme tuto akvizici jako důležitý krok k posílení naší pozice v evropském regionu. Abychom mohli poskytovat optimální podporu našim zákazníkům v Maďarsku a na Slovensku, budeme nadále posilovat naši organizaci o odborníky z oblasti krmiv a chovatelství.“

Tisková zpráva De Heus

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down