07.05.2019 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Teplotní senzor, profesionální datalogger pro zemědělství

Společnost Nutrivet, s. r. o., přihlásila do soutěže o zlatou medaili výstavy teplotní senzor s označením Farmium, neboli také profesionální datalogger pro zemědělství.

Nabízíme hardwarový a softwarový systém pro stálé měření teploty (teplotní čidla) v zemědělství s automatickým odesíláním dat do aplikace, která je přístupná odkudkoliv z libovolného mobilního nebo pevného zařízení. Instalace a uvedení do provozu zvládnete sami během několika minut. Nerezový hrot čte spolehlivě teplotu v rozsahu od -55 °C do +125 °C s kalibrovanou přesností ±0,5 °C a rozlišovací schopností až ± 0,0625 °C. Přehledná aplikace vám řekne, kdy a jak se rozhodnout.  Teplotní senzor vhodný pro přímé měření a vyhodnocování teploty na různých místech zemědělské výroby podle potřeby.

Pomocí čidel lze sledovat teplotu v silážích během fermentačního procesu. Dále lze kontrolovat změny teplot ve skladech obilí, stohů slámy a sena, kompostů, drobných sypkých materiálů, kapalin a podobně. Meteostanice vybavená čidlem pro teplotu a vlhkost vás informuje o změnách teplot prostředí. Naměřené hodnoty jsou přenášeny online do vašeho mobilu, PC nebo tabletu, a tak je máte ihned k dispozici. Podle získaných hodnot můžete udělat okamžitá opatření.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down