02.05.2023 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vážení sil pomocí tenzometrických snímačů zatížení Zemic Europe

Moderní vážní systémy přispívají k efektivitě a lepší organizaci procesů v mnoha oblastech. V případě vážení sil se velmi dobře uplatňují tenzometrické snímače Zemic Europe.

Firmy využívající ve svých provozech sila a nádrže často řeší otázku, jak spolehlivě a přesně měřit materiály, sypké suroviny nebo tekutiny během mletí, míchání, přelévání a balení tak, aby byl provoz co nejefektivnější, maximálně spolehlivý a flexibilní vůči zákazníkům. S řešením přichází společnost Zemic Europe, která nabízí tenzometrické snímače zatížení vhodné pro měření sil a nádrží.

Tenzometrické snímače Zemic Europe

Snímače Zemic Europe představují vysoce kvalitní produkty, které obstojí v běžných i nepříznivých podmínkách. Konstrukce z hliníku, legované nebo nerezové oceli může disponovat krytím IP64IP69.

Výhody využití snímačů Zemic při vážení sil

  • Vysoká spolehlivost měření
  • Zlepšení organizace procesů
  • Zvýšení efektivity výroby
  • Zajištění udržitelnosti výroby díky optimalizaci procesů
  • Možnost automatizace díky schopnosti propojení snímačů s vnitřními aplikacemi firem
  • Možnost výběru vážních komponentů, kapacity snímačů a montážních modulů pro snímače a sila

Přizpůsobte vážení vašim potřebám

Díky spolupráci Zemic Europe a české společnosti Manat, která se věnuje prodeji, instalaci a servisu tenzometrických snímačů zatížení a jejich příslušenství (tenzometrů, vyhodnocovacích jednotek, uložení), je možné nechat si navrhnout systém pro vážení sil na míru. Veškeré vaše specifické požadavky je možné do projektu vážního systému zahrnout a realizovat. Díky přesnému vážení se stanete spolehlivým partnerem pro vaše klienty v oblasti B2B i B2C obchodu.

Více v článku ZDE.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down