19.03.2018 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Včelařská výstava na Techagru 2018

Organizátoři Techagra 2018, které se bude konat 8. až 12. dubna v Brně, připravují bohatý včelařský program. Pro včelaře jsou připraveny odborné přednášky nebo včelařské pomůcky a vybavení od vystavovatelů z České republiky i zahraničí, ale také soutěž o nejlepší medovinu. Včelařskou výstavu najdete v pavilónu C brněnského výstaviště.

Kromě řady vystavovatelů, kteří se specializují na veškeré potřeby pro včelaře nebo prodej kvalitních medů, medovin či nejen kosmetických produktů s propolisem, se do Brna přijede představit také několik spolků a společností sdružujících včelaře. Chybět nebude například Pracovní společnost nástavkových včelařů CZ, z. s., která sdružuje více než 700 včelařů a zájemců o obor nebo Spolek pro rozvoj včelařství Mája či Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Brno-město. Návštěvníci se budou moci také seznámit s činností Výzkumného ústavu včelařského, s. r. o. Celkem se na včelařské výstavě představí více než 40 vystavovatelů.

Připravené jsou také včelařské přednášky. Zájemci se jich mohou zúčastnit 8. dubna v 1. patře pavilonu E. Na programu je například přednáška Apimondia 2017: včelaření v Turecku, kterou povede RNDr. Václav Švamberk.*

Podle tiskové zprávy BVV

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down