17.10.2019 | 11:10
Autor:
Kategorie:

Den otevřených dveří společnosti AGE

Rok po změně majitele společnosti AGE, s. r. o., se obchodní partneři a zákazníci firmy mohli přesvědčit, že haly a technologie pro chovy drůbeže a prasat se budou v Českém Meziříčí stále vyrábět. A nejen to! Plánovanou modernizací vlastní kovovýroby se rozšíří výrobní portfolium ještě o technologie do posklizňových linek.

Den otevřených dveří, který společnost AGE, s. r. o., uspořádala ve svém sídle 25. září, nebyl určen jen výše zmiňovaným obchodním partnerům a zákazníkům firmy, ale také široké veřejnosti, pro níž byl připraven bohatý doprovodný program s občerstvením.
Akci zahájil nový majitel společnosti Ing. Petr Pawlica, který ve své zdravici představil obchodním partnerům z Evropy, ale i tuzemským dodavatelům a zákazníkům, jaké má s firmou plány.
„Před rokem, respektive 3. září 2018, jsme se zakladatelem firmy AGE, s. r. o., panem Martínkem podepsali dokumenty o prodeji. Dnes jsme se tu sešli, abychom vám ukázali, že se nám firmu daří řídit a rozvíjet. Chceme z firmy AGE vybudovat moderní a efektivní firmu, která bude lídrem v oboru technologií pro drůbež a prasata. Firma je známá jako výrobce modulárních hal s certifikovanou výrobou a individuálním přístupem ke každému projektu. Ale také technologií, z nichž dnes tu máte možnost vidět například porodní kotec pro prasnice ve verzi welfare nebo nakládací plošinu pro krůty. S partnery, jako jsou například Vencomatic, Roxell, Impex, Vostermans, Ermaf, Recticel, jsme schopni dodávat nejlepší technologie a komplexní služby na trhu. Máme také představu o tom, jak integrovat výrobní program AGE do posklizňových linek skupiny Pawlica. V této souvislosti zde vítám zástupce německého výrobce sušiček Stela a skandinávského výrobce dopravní technologie Skandia, kteří s námi dlouhodobě spolupracují a přišli se podívat na naše zázemí. Abychom mohli uskutečnit naše plány, chceme ještě letos zažádat o dotaci na investici do moderních strojů, tím mám na mysli lasery, ohraňovací lisy a svařovací roboty. Pro dosažení našich cílů uděláme maximum. Přejte firmě, ať se jí daří, ať má spokojené zaměstnance i zákazníky,“ vzkázal přítomným Ing. Pawlica, který své vystoupení zakončil poděkováním zaměstnancům i vedení firmy za to, že pomáhají naplňovat představené cíle.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down