13.03.2021 | 06:03
Autor:
Kategorie:

Novinky pro efektivní odchov telat

Německou společnost Urban, která je na trhu již od roku 1984, znají i čeští chovatelé. Specializuje se na produkty pro odchov telat a jehňat. V rámci veletrhu EuroTier digital se prezentovala s několika novinkami, které mohou výrazně usnadnit oblast odchovu telat.

Firma Urban GmbH & Co. KG modernizovala svůj hojně používaný produkt – mléčný taxík pro telata. Podle výkonného ředitele firmy Thomase Sprocka splňuje MilkShuttle 350 nové standardy, je odolnější a má větší kapacitu. Díky tříkolové konstrukci je vhodný do všech terénů i při přepravě většího množství nápoje.

Podle Sprocka se společnost Urban úzce orientuje na přání a potřeb zákazníků a hledá účinná řešení, což se odráží i v produktové řadě MilkShuttle: „Bezpečné parkování zaručuje funkce automatického zastavení a elektrický pohon a extrémně malý poloměr otáčení činí z produktu účinný nástroj pro výživu telat. Jeho použití snižuje fyzickou námahu a také efektivně šetří čas. „Krmení 30 telat jedním kbelíkem obvykle trvá 25 minut – s naším inovativním řešením je potřeba zhruba polovina času,“ vysvětluje zástupce firmy a dodává, že bonusem jsou velké, bezpečné a údržbu nevyžadující pneumatiky, které výrobku zaručují perfektní stabilitu.

Kromě automatického podvozku disponuje nový MilkShuttle také integrovaném čištěním trysek jako standard. Automatickým čištěním prochází také víko nádrže. Jeho konstrukce zároveň zaručuje dokonalé vyprázdnění nádrže.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down