10.01.2018 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zájezdy ve čtvrtek na TECHAGRO zdarma

V neděli osmého dubna bude na brněnském výstavišti zahájen veletrh TECHAGRO, stejně jako v předchozích ročnících potrvá do čtvrtka. Právě ve čtvrtek dvanáctého dubna připravili organizátoři nejvýhodnější podmínky pro organizované skupiny, které většinou přijíždějí jako autobusové zájezdy. Zatímco v jiných dnech budou účastníci autobusových zájezdů platit vstupné 80 korun, ve čtvrtek mohou navštívit veletrh zdarma.

Na webu veletrhu TECHAGRO je k dispozici kompletní ceník vstupného a je zprovozněn nákup vstupenek přes web. Právě na webu pořídí vstupenku nejvýhodněji jednotlivci - za 130 korun. Členové organizovaných skupin nad 15 osob mají vstup na výstaviště za 80 korun, stačí si vyžádat registrační kartu, kterou vyplní každý člen skupiny, karty jsou pak hromadně odevzdány na pokladně a vyměněny za výhodné vstupenky. Karty je možné si vyžádat už nyní podle pokynů zveřejněných na webu v ceníku vstupenek, rozesílány budou od ledna. Stejné podmínky jsou nastaveny pro návštěvy školních skupin, těm stačí předložit na pokladně seznam studentů.
Všechny organizované skupiny pak mohou využít k návštěvě poslední den veletrhu, tj. čtvrtek 12. dubna, kdy je pro ně vstup na veletrh TECHAGRO a další souběžně konané veletrhy zdarma.
Souběžně s veletrhem zemědělské techniky TECHAGRO se budou konat lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a veletrh obnovitelných zdrojů v zemědělství a lesnictví BIOMASA.*

Tisková zpráva BVV

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down