Zdá se vám, že váš mrňous opět trochu povyrostl? Nákupy vyřešíte i online

Ne nadarmo se říká, že děti rostou jako z vody. Častokrát se ani nenadějeme a děti už potřebují nové oblečení či boty. Nákupy dnes naštěstí můžete vyřešit jednoduše přes internet.

Nakoupit oblečení nebo boty pro děti není snadný úkol. Neustále rostou, mění se a potřebují nové věci. Naštěstí dnes existují neomezené možnosti nákupů na internetu. K jeho výhodám patří především to, že nemusíte opustit pohodlí svého domova a měřit cestu do žádného kamenného obchodu. Zároveň máte tolik času, kolik potřebujete a nejste omezeni žádnými otevíracími hodinami.

Na druhé straně se však i s nakupováním na internetu spojují určité nevýhody. Jak si tedy poradit s nákupy online, když věci nemůžeme vidět ani vyzkoušet? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak na to.

 

Tip #1: Základem je dobrý plán

V první řadě si ujasněte, co vlastně potřebujete nakoupit. Velmi snadno by se totiž mohlo stát, že při listování v nabídce online obchodů se v množství nabízeného sortimentu ztratíte. A namísto potřebných tepláků a triček skončíte i s dalšími věcmi, které nezbytné nejsou.

Při této příležitosti si můžete udělat i malou fyzickou inventuru či úklid věcí ve skříních dětí. Abyste příliš nezahlcovali věcmi, držte se následujícího pravidla: Kolik věcí ze skříně vyřadím, tolik tam zase můžu nakoupit. Zároveň ušetříte i čas, neboť nabídka na internetu je tak široká, že kdybyste se chtěli podívat na veškeré zboží, mohli byste prohledáváním strávit celé hodiny.

 

Tip #2: Měřit, měřit a ještě jednou měřit

Pokud již máte jasno v tom, co potřebujete, následuje neméně důležité pravidlo: Pořádně dítě změřte. Přestože většina online obchodů nabízí velikosti podle věku, ne všechny děti jsou v daném věku stejně velké. Proto si důkladně změřte všechny potřebné rozměry, které při daném oblečení či obuvi máte k dispozici. Zároveň se tak vyhnete i případným starostem s výměnou nevhodného zboží.

 

Tip #3: Cena může být vždy výhodnější

Nakupování přes internet má jednu nespornou výhodu. Můžete si porovnat cenu stejného produktu v různých obchodech a vybrat si ten nejlevnější. Pomoci vám přitom mohou i tzv. cenové porovnávače. Ty ceny zboží porovnají za vás a vypíší seznam e-shopů, které vybraný produkt nabízejí.

A to není jediný způsob, jak můžete při nákupech online ušetřit. Využít můžete také slevové kupóny, díky kterým získáte zboží ve vybraném internetovém obchodě ještě výhodněji. Že nevíte, kde je hledat? V přehledné podobě vám je poskytne portál Vašekupóny.cz.

Výhodou těchto služeb na internetu je navíc i to, že nabízejí i recenze zákazníků, takže víte, který z nich je rychlý a můžete se na něj spolehnout.


Naše tipy: Dětské oblečení a mnoho jiného zboží najdete na stránce Pinkorblue.cz. Pokud si vyberete z jejich nabídky, při objednávce vás čeká výhodná Pinkorblue sleva.

V případě, že děti potřebujete nejen obléci, ale také pobavit, inspirujte se nabídkou hraček a jiného zboží v eshopu 4kids.cz. Čeká vás extra 4kids sleva, díky které nakoupíte ještě výhodněji.


Tip #4: Vrácení a výměna bez výčitek

Někdy se stává, že i přes důsledné měření nakoupené věci nesedí. Může to nastat z různých důvodů - například střih či materiál zboží je jiný, než jste předpokládali. Zároveň se vám objednané zboží ve skutečnosti nemusí líbit, případně neodpovídá fotografii. Nicméně není žádný problém, pokud oblečení či obuv vrátíte.

Ze zákona máte 14 dní na to, abyste zboží zakoupené přes internet vrátili bez udání důvodu. Zboží můžete buď vyměnit za jinou velikost, nebo jej můžete vrátit s tím, že e-shop vám vrátí peníze. Pozor však na to, že poštovní poplatky spojené s výměnou a vrácením zboží ve většině případů nese kupující.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down