31.08.2022 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Země živitelka splnila očekávání

Veškerá očekávání i obchodní cíle organizátorů byly splněny. Agrosalon v průběhu šesti dní vidělo 114 501 návštěvníků. V rámci 48. ročníku byly představeny technické novinky, po čtyřech letech proběhla Jihočeská beef show, podruhé soutěž v rychlostní střiži ovcí. Chovatelé zvolili národní šampióny jednotlivých kategorií v plemeni aberdeen angus a limousine, představilo se plemeno dexter, plemena ovcí a koní.

Tématem letošního ročníku bylo „Budoucnost české krajiny“, s důrazem poukázat na potřebu ochrany krajiny - ochranu životního prostředí, přírody, přírodních zdrojů, biodiverzity, klimatu a podpory ekologické produkce v zemědělství.

„Letošní ročník agrosalonu Země živitelka 2022 byl pro nás velmi úspěšný. Výstavní plochy jsme měli obsazeny již několik týdnu před zahájením, návštěvnost splnila veškerá naše očekávání. Od roku 2018 jsme začali s výraznými koncepčními, technickými a stavebními změnami, které se v plné míře projevily na letošním agrosalonu. A právě i to přispělo k velké spokojenosti našich vystavovatelů,“ sdělil předseda představenstva Výstaviště České Budějovice Mojmír Severin.*

Na letošním ročníku se prezentovalo přes 600 vystavovatelů.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down