20.06.2005 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zemědělská kráska opět zvolena

Miss Agro stále žije. Letos to již vypadalo, že tradice volby královny krásy na ČZU zmizí do ztracena, ale opak je pravdou. Téměř na poslední chvíli se našla skupinka nadšenců z Provozně ekonomické fakulty a uspořádala již sedmý ročník. Na půdě České zemědělské univerzity v pražském Suchdole to 11. května opět žilo. Do soutěže se letos přihlásilo osm dívek – studentek ČZU. Na pódiu je střídal doprovodný program. Vystoupily tři hudební skupiny v čele s Divokým Bilem, klub Kosa Gym předvedl exhibici bojového umění. Velký úspěch sklidilo vystoupení českého klubu foofbagu v čele s prezidentem České footbagové asociace Tomáš Tyrpeklem a trojnásobným mistrem světa Václavem Kloudou. Vítězka vyhrála kromě ostatních cen týdenní zapůjčení osobního automobilu Smart včetně plné nádrže. Exkluzivně pro náš týdeník poskytla vítězná děvčata krátký rozhovor.

Dagmar Kabíčková – Miss Sympatie Agro 2005
Třiadvacetiletá Miss Sympatie Dagmar Kabíčková je dívka krev a mlíko (míry 96–69–96), titul Miss sympatie zřejmě nezískala náhodou neboť sympatická opravdu je. Přítomní diváci ji zvolili SMS hlasováním.
Do soutěže se přihlásila po určitém „tlaku zvenčí“ sama. Jako malá chtěla být zpěvačkou, fotomodelkou a hlavně cirkusačkou. „První dvě povolání jsem vzhledem k dispozicím vyloučila, ale k poslednímu mám sklony dodnes. O tom svědčí koneckonců i má účast v soutěži, kde je potřeba určitá dávka exhibicionismu.“ říká a dodává: „Až dostuduji ráda bych se stala rentiérkou“. Pokud by to přeci jen nevyšlo, prý se spokojí s úlohou ženy v domácnosti. Smích.
Na otázku jaké je poslání Miss Agro odpovídá s trochou nadsázky: „Samozřejmě, že se zasadit o světový mír. Bohužel titul Miss Sympatie mi nedává takové kompetence.“
Dášu Kabíčkovou baví cestování, škola, inspirativní hudba, psaní, čtení a malování. Nezapomíná ani na přátele. Jako nejoblíbenější nápoj uvedla Colu a rum, ale pije i plzeňské pivo.

Martina Štefanová – Miss Agro 2005
Studentka .. ročníku Lesnické fakulty chtěla jako malá být letuškou, protože se jí líbí „ten jejich úbor“ a krásní piloti. Nakonec našla na České zemědělské univerzitě obor, který ji baví – ekologii. Až dostuduje chtěla by se ekologii věnovat ve své profesi, nebo prý něčemu, co má šťávu ...tak asi pomerančům. Do soutěže ji nikdo nepřihlásil, zastavil ji jeden z pořadatelů a podařilo se mu ji přemluvit. Prý je to pravá blondýnka. Jak řekl H. R. F. (přezdívka moderátora večera) dovede si Martina poradit i s velkou kládou, protože je přece z lesnické fakulty.
Martina ráda vaří a pak to prý také konzumuje, hraje fotbal, jezdí na kole, cestuje, ráda dělá vše, u čeho je legrace.

Bára Lustyková – druhá Vicemiss Agro 2005
Báru prý k přihlášení do soutěže přilákaly šaty od Beáty Rajské, které byly jednou z cen. Studenku 4. ročníku provozně ekonomické fakulty baví ekonomie, a protože nechtěla jít na VŠE přihlásila se na „PEFku“.Jako malá toužila stát se tanečnicí, ale když dorostla, pochopila, že jí to moc neuživí. Přesto by se chtěla až dostuduje věnovat povolání, které by se točilo kolem módy.
Přesto, že je Bára Lustyková křehká dívka, zajímá se o hokej a fotbal, dále má ráda hudbu, tanec a dobré přátele.

Veronika Navrátilová – první Vicemiss Agro 2005
Dvaadvacetiletá Veronika Navrátilová je studentkou Agronomické fakulty, přesněji řečeno od tohoto roku již Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Svým půvabem, povahou a určitě i mírami (84-60-87) okouzlila organizátory a prý v jejich očích vyhrála právě ona. Do soutěže se prý přihlásila nedobrovolně. Podle očitých svědků ji tak dlouho na parkovišti přemlouvali, až souhlasila.
Veronika původně chtěla studovat humanitní vědy, ale jak to někdy v životě chodí, vítr ji zavál na ČZU. Zatím neví, co by chtěla dělat v budoucnu, nejbližší plány jsou úspěšně složit bakalářskou zkoušku. Má ráda společnost příjemných lidí, návštěvy kin a divadel, ale i navazování nových kontaktů.

Stránku připravil
Lukáš Rytina

Vzkaz zemědělcům od Miss Agro 2005:
„Našim zemědělcům a čtenářům týdeníku Zemědělec bych chtěla popřát hodně úrodný rok, ale zase ne tak, aby to museli zaorat nebo spálit.“

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down