26.04.2017 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zlatá medaile Animal Tech 2017

V rámci doprovodného programu mezinárodního veletrhu pro živočišnou výrobu Animal Tech 2017 a Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky vyhlásila a. s. Veletrhy Brno soutěž Zlatá medaile Animal Tech 2017.

Společnosti mohou do soutěže přihlásit vystavený exponát ve čtyřech soutěžních kategoriích:

1) stroje a zařízení pro živočišnou výrobu,

2) krmiva, krmné směsi a krmné přípravky,

3) stroje a zařízení pro rostlinnou výrobu,

4) biomasa.

Pravidla soutěže

Prestižní zlatá medaile představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který efektivně využívají ve svých marketingových a prezentačních materiálech, na internetových stránkách a v předváděcích místnostech.

Všechny přihlášené exponáty budou viditelně označeny přímo v expozici po celou dobu konání veletrhu, vítězné obdrží cenu a diplom. Ocenění vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu již v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu.

Exponáty nominované na ocenění se stanou součástí prezentace, která bude promítána při slavnostním zahájení veletrhu, na němž budou předávána ocenění zlatá medaile Animal Tech 2017 za účasti vystavovatelů, novinářů, odborníků a významných osobností oboru, politického a společenského života.

Hodnocení exponátů provádí hodnotitelská komise složená z odborníků v příslušném oboru. Exponáty budou vyhodnoceny před zahájením výstavy podle kritérií ve dvou kolech. První kolo představuje užší výběr nominovaných, druhé kolo udělení ocenění – finální vyhodnocení.

 

Mediální partnerství

Vydavatelství Profi Press je partnerem výstavy a soutěže o zlatou medaili. Proto své speciální ocenění předává také týdeník Zemědělec a měsíčník Náš chov. Časopis Farmář vyhlašuje opět tradiční soutěž Miss sympatie, o nejsympatičtější dojnici výstavy.

V rámci partnerské spolupráce v následujících článcích přinášíme prezentace prvních devítí exponátů přihlášených do soutěže o zlatou medaili Animal Tech 2017.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down