02.09.2021 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zlatý klas pro chytré ohradníky

Nedávno uvedl na trh český výrobce generátorů pro elektrické ohradníky VNT Electronics, s. r. o. systém ovládání chytré farmy pomocí cloudu. Tato novinka oslovila hodnoticí komisi na výstavě Země živitelka. Systém získal ocenění Zlatý klas 2021.

„Díky mobilní aplikaci můžete generátory ovládat doslova odkudkoli na světě,“ vysvětluje vedoucí obchodu Jiří Stolín na výstavišti. Systém kontroly ohrad doposud fungoval pomocí rádiového přenosu až na dálku 30 km. Nyní firma přichází s jedinečnou technologii ovládání chytré farmy pomocí cloudu a mobilní aplikace pro iOS i Android nebo přes počítač s internetem. Odkudkoliv tak bude možné prostřednictvím zařízení Gateway připojeného do internetu ovládat, kontrolovat a nastavovat zařízení, která se budou nacházet v dosahu rádiového signálu z Gateway. Centrální zařízení Gateway sbírá data od generátorů a kontrolních monitorů. „Přes cloud a Gateway generátory nejen ovládáte, ale díky notifikacím víte o problémech ihned v telefonu a e-mailu. Systém funguje bez SIM karet a dalších poplatků díky bezplatné mobilní aplikaci,“ dodal zástupce společnosti.

Možnosti aplikace jsou široké. Lze vypínat a zapínat jednotlivé generátory, regulovat výkon generátorů, kontrolovat napětí na ohradě, kontrolovat hodnoty uzemnění, nastavovat mezní hodnoty pro vyhlášení alarmů na jednotlivých ohradách, zobrazit jednotlivé záznamy o alarmech pro každé zařízení a podobně.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down