17.07.2009 | 01:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zpracování mléka na farmách

Firma Ketris je známá svým působením na českém trhu v oblasti prodeje farmářských potřeb pro chov skotu, prasat, ovcí, koz a koní. Kromě svého bohatého sortimentu představila firma na Národní výstavě hospodářských zvířat dvě novinky.
Již od roku 2008 přišla firma s nabídkou zařízení pro faremní zpracování mléka značky Milky. V sortimentu jsou zahrnuty multifunkční kotle na pasterizaci mléka a výrobu sýrů, odstředivky, máselnice a přístroje na balení jogurtů a sýrů, odměrky na mléko, sýrařské tkaniny, teploměry, nože na sýry, vrtáky, solné váhy a mléčná sítka a další.
Jednatelka společnosti Mgr. Jiřina Kovářová na výstavě představila jako novinku lis na sýr Milky FJ 2/50 PCP, který je určen k lisování sýrů ve formách. Zařízení je vyrobeno z potravinářské nerezové oceli, jeho pracovní plocha je 70 x 100 x 65 cm s podpůrnou konstrukcí a spojovacím rámem. Dalšími částmi jsou pneumatický cylindr, startovací klička a regulátor tlaku. Jednotlivé vrstvy sýrových forem se prokládají deskami o rozměrech 40 x 40 cm, které jsou součástí soupravy. Zařízení se snadno obsluhuje, jeho cena bez DPH na výstavě byla 72 649 Kč.
Druhou novinkou nabídce firmy Ketris jsou pracovní oděvy značky Grene, mezi kterými najdete i řadu oblečení GWT – od montérkových kalhot přes trička, mikiny až po pracovní bundy nebo košile. Povrch tohoto funkčního oblečení je maximálně odolný vůči špíně a vodě.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down